Пріоритетне розміщення мереж

У моєї організації кілька філій в одному місті. Чи потрібно мені замовляти пріоритетне розміщення для кожної філії?

Якщо у вашої компанії понад три філії в одному регіоні, ви можете замовити у Довіднику пріоритетне розміщення на особливих умовах і розмістити всю мережу за ціною трьох організацій.

Філії вашої організації показуватимуться на таких умовах:

  • У відповідь на запит користувача на Яндекс.Картах на пріоритетних позиціях показуватиметься до трьох філій вашої організації. Це філії, які розміщені найближче до місця пошуку і найкраще відповідають запиту.
  • Для конкретного запиту в пошуку Яндекса відбираються три філії вашої організації, що підходять найбільше. Вони показуються на пріоритетних позиціях по черзі.

Таким чином, у пріоритеті завжди відображаються ті ваші філії, які більше підходять користувачу.

У мене багато філій у регіоні, я замовив пріоритетне розміщення для декількох з них. Як мені замовити розміщення для всіх філій за спеціальною ціною?

Ви можете замовити пріоритетне розміщення для всієї мережі.

При цьому ми можемо перенести невикористані кошти від ваших попередніх замовлень для повної або часткової оплати розміщення на нових умовах.

Якщо ви хочете розмістити мережу організацій на особливих умовах, напишіть нам через форму нижче. У повідомленні зазначте, що ви хочете скасувати поточні замовлення для ваших окремих філій, а також зазначте номер нового замовлення.

Як додати загальний номер телефону для мережі

Щоб оформити пріоритетне розміщення мережі, у картці мережі обов'язково повинно бути зазначено загальний номер телефону.

Щоб додати загальний номер телефону мережі, заповніть форму нижче.