Таксi

Корисні посилання

Завантажити програму

Як стати партнером?

Яндекс.Таксі дозволяє в автоматичному режимі отримувати замовлення від пасажирів, які перебувають поблизу. Підключення до сервісу допоможе збільшити загальну кількість замовлень, скоротити холостий пробіг автомобілів, а також знизити навантаження на диспетчерську.

Службам таксі

Ми запрошуємо до співпраці служби таксі у всіх містах Росії, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Грузії та України. Партнерами сервісу можуть стати лише офіційні перевізники, які діють відповідно до вимог місцевого законодавства.

Під час підключення до сервісу враховується кількість машин на лінії, а також використовуване у таксопарку обладнання:

  • Для парків із програмним забезпеченням Яндекс.Таксометр кількість машин визначається залежно від міста.

  • У парків, що використовують інше програмне забезпечення, на лінії повинно бути не менше 100 машин (незалежно від міста).

Усі партнери сервісу укладають прямий договір із Яндексом і мають однакові комерційні умови співпраці. Компанії відображаються у сервісі під власним брендом і працюють за своїми тарифами, але такими, що не перевищують максимально дозволений тариф Яндекс.Таксі.

Щоб підключитися до Яндекс.Таксі, заповніть заявку з інформацією про вашу службі таксі та надішліть її нам. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.

Водіям

Яндекс не співпрацює з водіями (фізичними особами) напряму. Приймати замовлення від користувачів Яндекс.Таксі ви зможете, працюючи з будь-якою службою таксі — партнером сервісу.

Якщо ви працюєте як індивідуальний підприємець або плануєте зареєструвати ІП, заповніть заявку на підключення до сервісу.