Часті запитання

Як працює пошук відео в інтернеті?

Пошук відео базується на інформації, одержуваній нами самостійно відповідно до ліцензії на пошук, а також на даних, що надходять від партнерів.

Оброблення відеоконтенту відбувається автоматично, з використанням аналогічних веб-пошуку алгоритмів ранжування, розбирання запитів, придушення спаму тощо, на основі аналізу назв, описів, міток (тегів) та інших атрибутів роликів.

Як можна перевірити правильність розмітки?

Для перевірки відповідності розмітки нашим вимогам ви можете скористатися нашим валідатором. Звертаємо увагу, що він не перевіряє ваші сторінки на повну відповідність стандарту Open Graph Protocol, а лише тестує наявність достатньої інформації для індексування вашого відео.

Як скоро мої відеоролики з'являться в пошуку?

Швидкість індексування вашої сторінки роботами Яндекса залежить від різних факторів. У середньому час між заходом робота на вашу сторінку і появою вашого відео у пошуку становить близько одного тижня. Більші сайти робот зазвичай обходить частіше і швидше.

Може статися так, що ваших сторінок немає в нашому списку для обходу або ж ви давно їх не змінювали, і робот почав відвідувати ваш сайт рідше. Допоможіть нам дізнатися про ваші зміни:

Я додав розмітку, але відео так і не з'явилося в пошуку. Чому?

Якщо ви все зробили правильно (додали розмітку, перевірили її в нашому валідаторі, зачекали обходу сайту роботом), але відео так і не стало доступним у нашому пошуку — можливо, що наші алгоритми могли розцінити його як спробу спаму. Це могло статися, якщо:

  • ваші ролики описані занадто повно (містять багато популярних слів);

  • ваші ролики описано дуже бідно;

  • опис ролика містить ненормативну лексику;

  • ваш сайт не відповідає умовам нашої партнерської програми.

Спробуйте що-небудь змінити у змісті сторінки й описі ролика і дочекайтеся їх переіндексування.

Якщо ви вважаєте, що у нас щось працює неправильно (результат відрізняється від очікуваного) — будь ласка, напишіть техпідтримці Яндекс.Відео. Ваше повідомлення обов'язково буде передано розробникам сервісу.