Підтримка HTTPS

Сайти, що передають на Яндекс.Відео плеєр із підтримкою HTTPS, можуть програвати свій контент у результатах пошуку і отримати перевагу в показі відеороликів на релевантні запити.

Сайти із плеєром, доступним лише за HTTP, потраплять у видачу, але сам плеєр не відображатиметься. Замість нього буде зазначено зовнішнє посилання на сторінку-джерело.

Крім того, якщо внутрішні елементи плеєра (у тому числі рекламні блоки) доступні лише за HTTP, ми не гарантуємо, що вони відтворюватимуться під час перегляду роликів у пошуку Яндекс.Відео.

Вимоги до HTTPS плеєра

Щоб плеєр відображався у результатах пошуку Яндекс.Відео, дотримуйтеся таких вимог:

  • Плеєр повинен бути доступний за HTTPS, але може не працювати за HTTP. Наприклад, якщо ваш сайт доступний лише за HTTPS.

  • Якщо плеєр доступний і за HTTP, і за HTTPS, адреса сторінки (за винятком протоколу) повинна збігатися. Наприклад, плеєр на сторінці http://mysite.com/embed123/ повинен бути доступний за адресою https://mysite.com/embed123/.

    У цьому випадку в розмітці слід зазначати відносне посилання на плеєр (без використання в адресі HTTP або HTTPS). Тоді в пошуку автоматично запускатимуться плеєри за HTTP або HTTPS залежно від мережевого протоколу сторінки пошуку.

  • Щоб виключити автоматичне блокування плеєра браузерами, CSS-елементи, рекламні та інші скрипти всередині плеєра повинні віддаватися за HTTPS. В іншому випадку ми не гарантуємо, що плеєр відтворюватиметься коректно.

  • Щоб браузери не блокували плеєр повністю, переконайтеся, що для HTTPS-з'єднання ви використовуєте чинний SSL або TLS сертифікат.