Вебмайстер. Зворотний зв'язок

Змінилося доменне ім'я сайту

Перехід на інший домен зі збереженням характеристик у пошуковій системі зводиться до об'єднання обох імен у групу дзеркал і призначення нової адреси головним дзеркалом старої. Достатніми умовами для цього є доступність сайтів для робота, а також ідентичність контенту. Як вказівки на головне дзеркало може бути використано директиву Host, а також 301 редирект. Рекомендуємо дотримуватися такої послідовності дій:

  1. Переконайтеся, що сайти відомі роботу Яндекса, додавши їх у Вебмайстер. Якщо сайти вже додано до розділу Мої сайти, значить, вони відомі роботу. Наявність сайтів у цьому розділі не є обов'язковою вимогою для склеювання дзеркал.
  2. Перевірте, що за обома адресами повертається один і той же контент. Якщо вміст або структура відрізняються, налаштуйте 301 редирект відповідно до рекомендацій.
  3. Додайте директиву Host у файл robots.txt усіх дзеркал. Якщо немає можливості редагувати robots.txt, використовуйте 301 редирект.
  4. Повідомте роботу про зміни за допомогою інструмента у Вебмайстрі . Заявку повинно бути надіслано з адреси, з якої виконується переїзд. Якщо на цьому етапі виникли помилки, ознайомтеся з переліком можливих проблем та їх вирішенням.
  5. Дочекайтеся застосування нових вказівок у результатах пошуку і на сервісах Яндекса, на це може знадобитися кілька тижнів.
Увага! 

У разі використання 301 редиректу сторінки сайту можуть виключатися з пошуку. Рекомендуємо використовувати редирект після того, як дзеркала склеяться, а потрібний домен буде визнано головним дзеркалом.

Яндекс не гарантує збереження кількості сторінок сайту в результатах пошуку, його позицій або відвідуваності. У процесі зміни адреси сайту допускається тимчасове обнулення показника тІЦ.

Через півтора місяця адреса сайту не змінилася
Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!