Вебмайстер. Зворотний зв'язок

Сайт є неголовним дзеркалом стороннього ресурсу

Якщо ваш сайт було визнано неголовним дзеркалом іншого сайту, значить, раніше вони повертали роботу Яндекса однаковий контент. Причин, через які це могло статися, ми не знаємо, а також не уповноважені вирішувати питання, пов'язані з неправомірним копіюванням інформації в інтернеті. Головне дзеркало визначається роботом на основі відповідних вказівок, які повинні бути однаковими для всіх дзеркал. У разі їх відсутності або протиріччя головне дзеркало вибирається автоматично.

Ви можете звернутися до адміністратора ресурсу, який розмістив у себе копію вашого сайту, або його хостинг-провайдера та реєстратора доменного імені з питання видалення цього вмісту. Якщо сайт буде недоступний для робота або порушуватиме правила Яндекса щодо пошукового спаму, то автоматично зникне із результатів пошуку.

Якщо наразі сайти є різними ресурсами, протягом кількох тижнів вони розклеяться автоматично. Ви можете скористатися інструментом у Вебмайстрі, щоб повідомити роботу про необхідність розклеювання в тому випадку, якщо він ще не відстежив це самостійно.

Увага! Сайти, під час звернення до яких робот Яндекса отримує один і той же вміст, не може бути розклеєно. Це буде можливо, лише якщо вони припинять бути дзеркалами один одного.
Сайти різні, при цьому не розклеюються більше місяця
Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!