Вебмайстер. Зворотний зв'язок

Під час зміни домену знизилася кількість сторінок або позиції

Якщо новий домен вже визнано головним дзеркалом, то допускається помітна зміна кількості сторінок сайту в результатах пошуку, його позицій або відвідуваності. Ці зміни можуть спостерігатися протягом кількох оновлень пошукової бази.

Якщо новий домен ще не визнано головним дзеркалом, перевірте, чи все було зроблено відповідно до рекомендацій. Наявність 301 редиректу може бути причиною виключення сторінок із пошуку, а також зміни позицій (див. правила оброблення редиректів).

Якщо зміна адреси сайту відбувалася в рамках його однойменних версій (із префіксом www і без нього, зміна протоколу HTTP/HTTPS), і ви не використовували редирект, то кількість сторінок у пошуку, проіндексованих роботом за старою адресою з HTTP-кодом 200 OK, не повинна суттєво змінитися.

Примітка. Гарантувати повернення перерахованих показників до попередніх значень неможливо, оскільки результати пошуку не статичні, а алгоритми постійно корегуються. Якщо ресурс відповідає уявленню Яндекса про якісні сайти, то він ранжуватиметься відповідно до релевантності запитам. Продовжуйте розвивати сайт, використовуючи загальні рекомендації та рекомендації про те, як прискорити індексування.
Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!