Вебмайстер. Зворотний зв'язок

Регіональні версії сайту склеїлися між собою

Якщо вміст регіональних версій сайту достатньою мірою збігається, їх може бути визнано дзеркалами один одного. Щоб такі сайти могли сприйматися пошуковою системою як окремі, не пов'язані між собою ресурси, вони повинні містити різний контент. Наприклад, цього можна домогтися шляхом розміщення на сайтах вмісту, унікального для кожного регіону (див. рекомендації щодо налаштування регіональності).

Якщо сайти припинять бути дзеркалами, їх буде автоматично розклеєно протягом кількох тижнів. Можна допомогти прискорити процес, надіславши запит на розклеювання дзеркал у Вебмайстрі.

Увага! Часто для визначення географічної приналежності запиту на сайті використовується перенаправлення на регіональний піддомен залежно від значення User-Agent. При таких налаштуваннях робот Яндекса може отримувати код редиректу в разі звернення до основної версії сайту. Для правильного визначення головного дзеркала додайте User-Agent робота у винятки, щоб основний ресурс відповідав йому HTTP-кодом 200 OK. Перевірити відповідь сервера можна у Яндекс.Вебмайстрі.
Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!