Вебмайстер. Зворотний зв'язок

Сайт подано у пошуку за неправильною адресою

Якщо сайт доступний за кількома адресами, які є його дзеркалами, у результатах пошуку його повинно бути подано лише за однією з них — головним дзеркалом. У зв'язку з неявними вказівками на головне дзеркало або їх відсутністю робот міг визначити його адресу автоматично.

Щоб змінити цей вибір, слід зазначити директиву Host у файлі robots.txt всіх дзеркал сайту. Можна допомогти роботові швидше врахувати вказівки, скориставшись інструментом у Вебмайстрі. Якщо все зроблено правильно, адреса головного дзеркала зміниться на потрібну протягом кількох тижнів, і дані в пошуку оновляться.

Увага! 

Якщо ви використовуєте редирект у процесі зміни головного дзеркала, робот видалятиме з пошукової бази сторінки, які повернули код редиректу (див. правила оброблення редиректів). При цьому мета перенаправлення зможе індексуватися лише у тому випадку, якщо не буде неголовним дзеркалом.

Яндекс не гарантує збереження кількості сторінок сайту в результатах пошуку, його позицій або відвідуваності. У процесі зміни адреси сайту допускається тимчасове обнулення показника тІЦ.

Через півтора місяця адреса сайту не змінилася
Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!