Вебмайстер. Зворотний зв'язок

Не можу вибрати метод підтвердження прав

Мій блог або сайт на конструкторі
Livejournal.com

Права можна підтвердити за допомогою метатегу — докладні інструкції ви можете знайти на сторінці підтримки сайту livejournal.com.

a5.ru
Права можна підтвердити за допомогою метатегу, дотримуючись інструкції сайту a5.ru.
ru.jimdo.com

Права можна підтвердити за допомогою метатегу, дотримуючись інструкції на сайті ua-help.jimdo.com.

blogspot.ru\blogspot.com

Щоб підтвердити права на керування, виконайте такі дії:

  1. Зайдіть у меню редагування шаблону свого блогу і натисніть на кнопку Редагувати html.
  2. Внесіть зміни у тег <head> — додайте метатег, який зазначено у сервісі Яндекс.Вебмайстер (на сторінці «Права доступу»). Збережіть зміни.
  3. На сторінці «Права доступу» сервісу Яндекс.Вебмайстер (вкладка метатег) натисніть на кнопку Перевірити.
ru.wix.com
Якщо до сайту прив'язано власний домен, права можна підтвердити за допомогою метатегу, дотримуючись інструкції на сайті ru.wix.com.
vk.com

Наразі немає можливості підтвердити права на керування окремою групою або публічною сторінкою у ВКонтакті. Можна підтвердити права лише на керування цілим сайтом.

umi.ru

Права можна підтвердити за допомогою метатегу, дотримуючись інструкції на сайті umi.ru (доступно для платного акаунту).

tiu.ru

Права можна підтвердити за допомогою метатегу, дотримуючись інструкції на сайті tiu.ru.

Мій блог-хостинг не зазначено у списку

Якщо ви не змогли розібратися, як підтвердити права на керування сайтом, будь ласка, напишіть нам про це через форму нижче. Зазначте свій логін на Яндексі й адресу сайту. Якщо ви вже пробували підтвердити права будь-яким із методів, зазначте, яким саме, та опишіть проблему, яка виникла під час підтвердження. Ми постараємося вам допомогти.

Мій сайт на окремому домені

Існує кілька способів для підтвердження прав на сайт на окремому домені. Ознайомтеся з ними і виберіть спосіб, який підходить вам найбільше:

Метатег

Підтвердити права на керування сайтом за допомогою метатегу можна, якщо ви маєте доступ до редагування головної сторінки. Якщо ви вирішили використовувати цей метод, ознайомтеся з інструкцією щодо підтвердження прав за допомогою метатегу.

HTML-файл

Підтвердити права на керування сайтом за допомогою HTML-файлу можна, якщо ви можете створити сторінку з певною назвою і контентом. Якщо ви вирішили використовувати цей метод, ознайомтеся з інструкцією щодо підтвердження прав за допомогою HTML-файлу.

txt-файл

Метод перевірки прав через txt-файл на сервісі Яндекс.Вебмайстер більше не використовується.

WHOIS

Підтвердити права на керування сайтом за допомогою WHOIS можна, якщо ваш сайт є доменом другого рівня і розміщений не в доменній зоні RU або РФ . Якщо ви можете скористатися цим методом, ознайомтеся з інструкцією щодо підтвердження прав за допомогою WHOIS.

DNS

Якщо ви знаєте, як робити txt-записи у DNS для вашого домену, то вам підійде цей метод. Ознайомтеся з інструкцією щодо підтвердження прав за допомогою DNS.

сервіс Яндекс.Пошта для домену

Якщо ви вже додали свій сайт на сервіс Яндекс.Пошта для домену, то він повинен автоматично з'явитися на сервісі Яндекс.Вебмайстер. Права на керування сайтом у Вебмайстрі також буде підтверджено. Прочитайте у Допомозі про те, як додати сайт на сервіс Яндекс.Пошта для домену.

панель керування сайтом UMI.CMS

Рекомендації щодо підтвердження прав на сервісі Яндекс.Вебмайстер для сайтів із панеллю керування UMI.CMS ви можете знайти у посібнику-довіднику UMI.

Делегування прав

Якщо хтось із ваших знайомих уже підтвердив права на керування сайтом, то він може делегувати вам права на керування цим сайтом. Ознайомтеся з інструкцією щодо підтвердження прав через делегування.

Якщо вам не підходить жоден із методів підтвердження прав, то зараз ви не зможете скористатися сервісом Яндекс.Вебмайстер. Можливо, в майбутньому буде додано нові методи підтвердження.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!