Вебмайстер. Зворотний зв'язок

SMS-шахрайство

Попередження у Яндекс.Вебмайстрі «Ваш сайт може бути пов'язаний з SMS-шахрайством» показується, якщо використовуються методи, які дозволяють списувати гроші з мобільного рахунку відвідувача сайту без його відома. Наприклад, на такому сайті можуть запропонувати оформити SMS-підписку на якусь послугу. При цьому інформацію про вартість передоплати не надано у чіткому вигляді або ж її взагалі немає.

Докладніше про SMS-шахрайство ви можете прочитати у Допомозі Яндекс.Браузера.

Перевірте, не чи виконуються подібні дії на сторінках вашого сайту. Часто такі методи реалізуються через різні партнерські програми. Переконайтеся, що на сайті використовуються коди лише тих партнерських програм, у сумлінності яких ви впевнені. Якщо ви надаєте платні послуги, переконайтеся, що умови надання послуг доступні та зрозумілі для користувачів.

Якщо ви вже виправили порушення, то дочекайтеся автоматичної перевірки, після чого, якщо вміст, що вводить в оману, не буде виявлено, попередження у Яндекс.Браузері зніметься автоматично протягом місяця. Якщо через місяць сайт все ще відкриватиметься з попередженням, то, швидше за все, порушення не було повністю усунено. У цьому випадку варто переконатися, що всі порушення виправлено, і дочекатися повторної перевірки.

Якщо ви усунули порушення і дочекалися закінчення зазначеного вище терміну, а попередження все ще не зникло, то ви можете написати службі підтримки. Ми постараємося відповісти у найкоротші терміни.

Зворотний зв'язок
Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!