Вебмайстер
Яндекс для вебмайстрів
Як Яндекс індексує сайти
Сайт на сторінці результатів пошуку
Сервіс «Яндекс.Вебмайстер»
Налаштування індексування
Вміст сайту
Сайт у результатах пошуку
Безпека сайтів
Сервіси Яндекса на вашому сайті

FAQ із питань додавання сайту

Я нещодавно додав сайт, а він досі не проіндексований!

Можливо, з моменту додавання минуло дуже мало часу.

Додавання URL не гарантує, що сайт буде проіндексований взагалі, це лише один із способів повідомити робота пошукової системи, що з'явився новий сайт. Додавання корисне, якщо на сайт ще немає посилань з інших сайтів або їх кількість незначна — так робот швидше його виявить.

Перевірте, чи не було збоїв на сервері в момент звернення до нього робота Яндекса. Якщо сервер видає помилку, робот припиняє індексування і зробить наступну спробу в порядку загального обходу.

Співробітники Яндекса не можуть прискорити додавання сторінок у пошукову базу.

Скільки часу потрібно чекати, щоб сайт потрапив у Яндекс?

Ми не прогнозуємо строки індексування сайтів і не даємо гарантій, що той чи інший сайт буде проіндексований. Як правило, від моменту, коли робот дізнався про сайт, до появи його сторінок у результатах пошуку проходить від кількох днів до двох тижнів.

Яндекс зовсім не індексує мій сайт. Чому?

Якщо який-небудь сайт ще не проіндексований, це не означає, що роботу він невідомий. Можливо, робот ще не дійшов до нього, або індексування сайту заборонене.

Чому в розділі проіндексовані не всі сторінки?

Швидше за все, минуло дуже мало часу з моменту, коли робот дізнався про сайт.

Якщо помилок у розділі немає, не турбуйтеся, інші сторінки поступово будуть проіндексовані.

Мій сайт переїхав (змінився URL). Що робити?

Повідомте робота про новий сайт через форму «Повідомити про новий сайт». Якщо між сторінками старого та нового сайту збереглася однозначна відповідність, зробіть так, щоб у разі звернення за старим URL сервером видавалася помилка 301 ( «Moved Permanently» ), а поле Location вказувало на відповідний URL нового сайту. Якщо старий сайт був закритий, ви можете прискорити видалення його з індексу, скориставшись формою «Видалити URL».

У мене сайт на іноземному домені – Яндекс його індексуватиме?

Так. Сайти, що містять сторінки російською, українською, білоруською мовами, індексуються автоматично. Сайти англійською, німецькою та французькою мовами індексуються, якщо вони можуть бути цікаві користувачам. Якщо сайт не проіндексований, але ви вважаєте, що він цікавий користувачам Яндекса, вам необхідно скористатися формою «Повідомити про новий сайт», щоб повідомити робота про існування сайту.

Я додав в Яндекс сайт через сервіс автоматичної реєстрації в пошукових системах. Чому він не проіндексований?

Додавати сайти в нашу пошукову базу можна лише за допомогою форми на сторінці «Повідомити про новий сайт». Згідно з Ліцензією на використання пошукової системи Яндекса, сторінки, додані через автоматичну систему, не будуть внесені в базу. Повідомити про новий сайт можна через додавання його в розділі в «Мої сайти».

Як додати кириличні URL?

Назву домену під час його додавання можна зазначати у зручному для вас вигляді — як латиницею, так і кирилицею. Якщо назва кирилична, то вона буде автоматично перекодована в Punycode. Кодування URL сторінки, якщо він кириличний, повинне відповідати кодуванню самої сторінки.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!