Вебмайстер
Яндекс для вебмайстрів
Як Яндекс індексує сайти
Сайт на сторінці результатів пошуку
Сервіс «Яндекс.Вебмайстер»
Налаштування індексування
Вміст сайту
Сайт у результатах пошуку
Безпека сайтів
Сервіси Яндекса на вашому сайті

Відеотека

Тут зібрано короткі повчальні та пояснювальні відеоматеріали, які допоможуть вам швидше розібратися з основними питаннями щодо сервісів для власників сайтів.

1. Про Яндекс.Вебмайстер

2. Семантична мікророзмітка

Семантична мікророзмітка допомагає пошуковим системам зрозуміти, інформація якого типу трапляється на вашому сайті — адреса, регіон, телефон, відеоролики, зображення тощо. Використовуючи розмітку мікроформатами та Schema.org, ви можете поліпшити представлення вашого сайту в результатах пошуку та передати дані в сервіси Яндекса.

3. Яндекс.Довідник

Пошуком і Яндекс.Картами користуються мільйони людей. Як зробити так, щоб вони знайшли вашу організацію? Додайте її в Довідник і зазначте додаткові параметри для сніпета сайту в результатах пошуку. Коротка відеоінструкція щодо роботи з Довідником вам допоможе.

4. robots.txt — створити, заповнити, заборонити

Доступна розповідь про файл robots.txt — що це, для чого та як це працює. Складання простого файлу robots.txt.

5. Яндекс.Пошук для сайту

Яндекс.Пошук для сайту — просте та ефективне рішення для організації пошуку на вашому сайті. Коротка відеоінструкція про те, як легко встановлювати та налаштовувати пошук.

6. Вкладка «Безпека» в Яндекс.Вебмайстрі

Яндекс перевіряє сайти на наявність шкідливого коду та позначає заражені сайти як небезпечні в результатах пошуку.

На жаль, жоден сайт не застрахований від зараження шкідливим кодом. Наше відео розповість про те, як вчасно дізнатися про появу шкідливого коду та вжити заходів щодо лікування сайту.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!