Вебмайстер
Яндекс для вебмайстрів
Як Яндекс індексує сайти
Сайт на сторінці результатів пошуку
Сервіс «Яндекс.Вебмайстер»
Налаштування індексування
Вміст сайту
Сайт у результатах пошуку
Безпека сайтів
Сервіси Яндекса на вашому сайті

Технічні вимоги

Визначення YML

YML (Yandex Market Language) — це стандарт, розроблений Яндексом для прийняття та розміщення інформації від магазинів. YML базується на стандарті XML (XML DTD). Єдиний формат подання даних дозволяє швидко та якісно опрацьовувати інформацію про товари та послуги, що надається магазинами.

Налаштуйте експорт інформації про товари та послуги з вашої бази даних в YML-файл або використовуйте CMS із вбудованими можливостями експорту даних у формат YML. Розмістіть файл на сайті вашого магазину за URL, який зазначається в розділі «Товари та ціни». YML-файл регулярно завантажується роботом і оновлені дані експортуються в базу даних.

Ви можете завантажити XML-, DTD-, YML-файли за посиланням: http://partner.market.yandex.ru/pages/help/shops.dtd. Шаблон YML-файлу ви знайдете за посиланням: http://partner.market.yandex.ru/pages/help/YML.xml.

Описи та приклади тегів ви знайдете далі в розділі «Приклади та описи» нижче.

Щоб легко та швидко підготувати YML-файл і завантажити дані, керуйтеся наведеними нижче положеннями.

Умови та рекомендації щодо передачі даних

 1. YML-файл має бути доступний за протоколами HTTP або FTP. Ви можете використовувати авторизацію для доступу до цього файлу. В цьому випадку під час завантаження файлу зазначте логін і пароль для його автоматичного завантаження роботом.

  У разі зміни URL-адреси та авторизаційних даних вам необхідно внести відповідні зміни в розділі «Товари та ціни».

 2. YML-файл може бути динамічним і генеруватися за зверненням робота, проте це дуже ресурсоємний спосіб. Прийнятніше використовувати статичний YML-файл, який регулярно оновлюється у встановлений час або у разі певної події, наприклад, після кожного оновлення бази даних вашого магазину.

 3. Ви можете розмістити YML-файл в запакованому вигляді за допомогою алгоритму стискання ZIP (розширення .zip) або GNU ZIP (розширення .gz).

 4. Максимальний обсяг YML-файлу становить 500 Мб.

 5. YML-файл (та/або архів) не повинен називатися "yandex". Також не рекомендується використовувати в назві великі літери.

 6. Стандарт YML враховує порядок наступності елементів, тому важливо дотримуватися його відповідно до шаблонів shops.dtd, YML.xml і прикладів нижче. Ця вимога продиктована стандартом XML DTD.

 7. У посиланнях, зазначених у YML-файлі, не рекомендується використовувати пробіли та кириличні символи. Це може призвести до невалідності файлу.

 8. Стандарт YML не допускає використання в текстових даних недрукованих символів з ASCII-кодами в діапазоні значень від 0 до 31 (за винятком символів з кодами 9, 10, 13 — табуляція, переведення рядка, повернення каретки). Це вимагає обов'язкової заміни деяких символів на еквівалентні їм символьні коди:

  Символ у тексті

  Код для YML-файлу

  "

  "

  &

  &

  >

  >

  <

  &lt;

  '

  &apos;

XML header

Це стандартний XML-заголовок з посиланням на файл опису формату. Заголовок повинен починатися з першого рядка, з нульового символу.

Другий рядок заголовка XML-документа визначає посилання на файл опису формату даних (XML, DTD). Тут досить зазначити лише ім'я файлу shops.dtd, шлях зазначати не потрібно.

Приклад:

<?xml version="1.0" encoding="windows-1251"?>
<!DOCTYPE yml_catalog SYSTEM "shops.dtd">

<yml_catalog>

Будь-який XML-документ може містити лише один кореневий елемент. Формат YML як кореневий використовує елемент <yml_catalog>. Атрибут date елемента <yml_catalog> повинен відповідати даті та часу генерування YML-файлу на стороні магазину. Дата повинна мати формат YYYY-MM-DD hh:mm.

Приклад:

<yml_catalog date="2010-04-01 17:00">
  <shop>
  ...
  </shop>
</yml_catalog>

<shop>

Елемент <shop> містить опис магазину та його товарних пропозицій.

Приклад:

<shop>
  <name>BestShop</name>
  <company>Best online seller Inc.</company>
  <url>http://www.best.seller.ua/</url>

  <currencies> ... </currencies>
  <categories> ... </categories>
  <local_delivery_cost> ... </local_delivery_cost>
  <offers> ... </offers>
</shop>

Зверніть увагу: назва магазину, зазначена в елементі <name>, не повинна перевищувати 20 символів. Інакше вона автоматично буде замінена на ім'я домену, зазначене в тегу <url>.

<currencies>

Елемент <currencies> задає валюту, в якій передаються ціни на товари магазину.

Дані про ціни приймаються в гривнях (UAH), рублях (RUR, RUB), білоруських рублях (BYN), тенге (KZT), доларах (USD) і євро (EUR). Як основна валюта (для якої встановлене rate="1") можуть бути використані лише гривня (UAH), рубль (RUR, RUB), білоруський рубль (BYN) або тенге (KZT).

Приклад:

<currencies>
  <currency id="UAH"/>
</currencies>

<categories>

В елементі <categories> міститься список категорій магазину. Кожна категорія описується окремим елементом <category>. Опис категорії повинен містити її ідентифікатор (параметр id) для всіх категорій та ідентифікатор категорії вищого рівня для підкатегорій. Ідентифікатор категорії має бути унікальним додатним цілим числом. У жодної категорії параметр id не може дорівнювати «0». Якщо елемент <parentId> не зазначено, то категорія вважається кореневою.

Параметри:

 • id — ідентифікатор вашої категорії товарів.

 • parentId — ідентифікатор вищої за ієрархією (батьківської) категорії товарів.

Приклад:

<categories>
  <category id="1">Книжки</category>
  <category id="2" parentId="1">Детективи</category>
  <category id="3" parentId="1">Бойовики</category>

  <category id="4">Відео</category>
  <category id="5" parentId="4">Комедії</category>

  <category id="6">Принтери</category>
  <category id="7">Оргтехніка</category>
</categories>

<local_delivery_cost>

В елементі <local_delivery_cost> зазначається загальна вартість доставки для свого регіону.

Приклад:

<shop>
  <currencies> ... </currencies>
  <categories> ... </categories>

  <local_delivery_cost>300</local_delivery_cost>

  <offers>
    <offer>...</offer>
 ...
  </offers>
</shop>

Вартість доставки кожного окремого товару може бути зазначена в тегу <local_delivery_cost> у відповідному блоці <offer>.

Якщо в YML-файлі зазначено загальну вартість доставки, то вона діє на всі товари, крім тих, на які вартість доставки зазначено безпосередньо у відповідному блоці <offer>.

<offers>

В елементі <offers> міститься список товарних пропозицій магазинів. Кожна товарна пропозиція описується окремим елементом <offer>.

<offers>
  <offer>...</offer>
  ...
</offers>

В YML існують декілька типів описів пропозицій товарів. Тип встановлює, які поля використовуються для опису пропозиції.

Тип опису зазначається в параметрі type елемента </offer>:

<offer id="123" type="vendor.model" available="true">
  <url>...</url>
  ...
</offer>

Спрощений опис

Це базовий, найпростіший тип опису. Інші типи описів, специфічні для різних категорій товарів, наведені в розділі «Додаткові типи описів».

Приклад:

<offer id="12346" available="true">
  <url>http://www.best.seller.ua/product_page.asp?pid=12348</url>
  <price>699.54</price>
  <currencyId>USD</currencyId>
  <categoryId>6</categoryId>
  <picture>http://www.best.seller.ua/img/device12345.jpg</picture>
  <delivery>false</delivery>
  <local_delivery_cost>300</local_delivery_cost>
  <name>Золотий наручний годинник</name>
  <vendor>Longines</vendor>
  <vendorCode>A1234567B</vendorCode>
  <description>Витончений золотий годинник.</description>
  <country_of_origin>Швейцарія</country_of_origin>
</offer>

Елементи, що входять у <offer>:

Елементи

Опис

url

URL сторінки товару.

У посиланнях, зазначених у YML-файлі, не рекомендується використовувати пробіли та кириличні символи. Це може призвести до невалідності файлу.

price

Ціна, за якою цей товар можна придбати. Ціна товарної пропозиції округляється, формат, у якому вона відображається, залежить від налаштувань користувача.

currencyId

Ідентифікатор валюти товару (UAH, RUR, USD, KZT). Для коректного відображення ціни в національній валюті необхідно використовувати ідентифікатор (наприклад, UAH) з відповідним значенням ціни.

categoryId

Ідентифікатор категорії товару (ціле число не більше 18 знаків). Товарна пропозиція може належати лише одній категорії.

picture

Посилання на зображення відповідної товарної пропозиції. Неприпустимо давати посилання на «заглушку», тобто на сторінку, де написано "зображення відсутнє", або на логотип магазину.

delivery

Елемент, що відображає можливість доставки відповідного товару.

«false» — товар не може бути доставлений («самовивезення»).

«true» — доставка товару здійснюється в регіони, зазначені у вкладці «Магазин» у розділі «Товари та ціни». Вартість доставки описується в тегу <local_delivery_cost>.

name

Назва товарної пропозиції.

description

Опис товарної пропозиції.

Опис використовується для заміни в результатах пошуку тексту сніпета, зібраного автоматично зі сторінки сайту. Заміна здійснюється лише у випадках, коли автоматично зібраний текст має погану якість.

vendor

Виробник.

vendorCode

Код виробника.

local_delivery_cost

Вартість доставки цього товару у своєму регіоні.

country_of_origin

Елемент призначений для зазначення країни виробництва товару. Список країн, які можуть бути зазначені в цьому елементі, доступний за адресою: http://partner.market.yandex.ru/pages/help/Countries.pdf.

adult

Елемент обов'язковий для позначення товару, який має відношення до задоволення сексуальних потреб або іншим чином експлуатує інтерес до сексу.

<picture>

Для кожної товарної пропозиції в елементі <offer> можна зазначити URL-адресу зображення, що відповідає цій товарній пропозиції.

Приклад:

<picture>http://www.best.seller.ua/img/device12345.jpg</picture>

За зазначеною URL-адресою має знаходитися зображення формату jpeg, gif або png розміром не менше ніж 100х100 пікселів. Зображення більшого розміру будуть зменшені автоматично. Посилання на HTML-сторінку, що містить зображення, не допустиме.

<description> и <name>

В елементі <name> зазначається заголовок товарної пропозиції (довжина не більше 255 символів). Як заголовок товарної пропозиції рекомендується зазначати повну унікальну назву товару.

В елементі <description> зазначається опис товарної пропозиції (довжина не більше 512 символів). В описі товарної пропозиції рекомендується зазначати основні характеристики товару.

Опис використовується для заміни в результатах пошуку тексту сніпета, зібраного автоматично зі сторінки сайту. Заміна здійснюється лише у випадках, коли автоматично зібраний текст має погану якість.

Приклад:

<offer>
  <name>Ортопедичний матрац Орматек Mono Prim EVS500</name>
  <description>Односторонній матрац середньої жорсткості на основі блоку 
незалежних пружин EVS 500, який рівномірно розподіляє навантаження 
на всю горизонтальну поверхню матрацу та забезпечує спрямовану підтримку хребта. 
Наповнювачі: пенополіуретан і латексована кокосова койра. 
Розмір: 90x195 см, висота: 17 см 
Максимальна вага на 1 спальне місце: 100 кг.</description>
</offer>

<adult>

Елемент <adult> обов'язковий для позначення товару, який має відношення до задоволення сексуальних потреб або іншим чином експлуатує інтерес до сексу.

Пропозиції магазину, позначені тегом <adult>, відображатимуться на сторінці видачі результатів пошуку Яндекса у блоці Маркету лише в разі вимкненого родинного фільтра і за точно визначеними запитами. На пошуку Маркету ці пропозиції відображатимуться лише після підтвердження користувачем досягнення 18-річного віку.

Елемент <adult> може бути зазначений як перед елементом <offers> для позначення всього списку товарних пропозицій, так і в елементі <offer> для окремих товарних пропозицій.

Приклад:

<adult>true</adult>
<offers>
  <offer>...</offer>
  ...
</offers>

Приклад:


<offer>
  ...
  <typePrefix>Вібратор гелевий</typePrefix>
  <vendor>Robotic</vendor>
  <model>Реалістик 9</model>
  ...
  <adult>true</adult>
  ...
</offer>

<vendor>

В елементі <vendor> зазначається виробник товару або його торгова марка.

Елемент <vendor> застосовується у двох типах описів товарної пропозиції — спрощеному та vendor.model. Під час опису товару рекомендується завжди зазначати виробника або торгову марку.

Приклад:

<offer>
  <vendor>Nokia</vendor>
</offer>

Додаткові типи описів

Елемент <offer> підтримує декілька типів описів пропозицій. Ми рекомендуємо використовувати різні типи описів для пропозицій із відповідних категорій. У разі якщо ви захочете розміщуватися на Яндекс.Маркеті, це дозволить вам спростити процес підготовки відповідного YML-файлу.

Довільний товар (vendor.model)

Цей тип опису є найзручнішим і найуніверсальнішим, він рекомендований для опису товарів з більшості категорій.

Приклад:

<offer id="12341" type="vendor.model" available="true">
  <url>http://www.best.seller.ua/product_page.asp?pid=12344</url>
  <price>700</price>
  <currencyId>USD</currencyId>
  <categoryId>6</categoryId>
  <picture>http://www.best.seller.ua/img/device12345.jpg</picture>
  <delivery>true</delivery>
  <local_delivery_cost>300</local_delivery_cost>
  <typePrefix>Принтер</typePrefix>
  <vendor>НP</vendor>
  <vendorCode>CH366C</vendorCode>
  <model>Deskjet D2663</model>
  <description>Серія принтерів для людей, яким потрібен надійний, простий у використанні 
кольоровий принтер для повсякденного друку. 
Формат А4. Технологія друку: 4-колірна термічна струминна. 
  Роздільна здатність при друці: 4800х1200 т/д.
  </description>
  <manufacturer_warranty>true</manufacturer_warranty>
  <country_of_origin>Японія</country_of_origin>
  <param name="Максимальний формат">А4</param>
  <param name="Технологія друку">термічна струминна</param>
  <param name="Тип друку">Кольоровий</param>
  <param name="Кількість сторінок на місяць" unit="стор">1000</param>
  <param name="Споживана потужність" unit="Вт">20</param>
  <param name="Вага" unit="кг">2.73</param>

</offer>

Елементи, що входять у <offer>:

Елементи

Опис

url

URL сторінки товару.

price

Ціна, за якою цей товар можна придбати. Ціна товарної пропозиції округляється, формат, в якому вона відображається, залежить від налаштувань користувача.

currencyId

Ідентифікатор валюти товару (UAH, RUR, USD, KZT). Для коректного відображення ціни в національній валюті необхідно використовувати ідентифікатор (наприклад, UAH) з відповідним значенням ціни.

categoryId

Ідентифікатор категорії товару (ціле число не більше 18 знаків). Товарна пропозиція може належати лише одній категорії.

picture

Посилання на зображення відповідної товарної пропозиції. Неприпустимо давати посилання на «заглушку», тобто на сторінку, де написано «зображення відсутнє», або на логотип магазину.

typePrefix

Група товарів/категорія.

vendor

Виробник.

model

Модель.

name

Назва товарної пропозиції.

delivery

Елемент, що відображає можливість доставки відповідного товару.

«false» — товар не може бути доставлений («самовивезення»).

«true» — доставка товару здійснюється в регіони, зазначені у вкладці «Магазин» у розділі «Товари та ціни». Вартість доставки описується в тегу <local_delivery_cost>.

description

Опис товарної пропозиції.

vendorCode

Код товару (зазначається код виробника).

local_delivery_cost

Вартість доставки цього товару у своєму регіоні.

available

Статус доступності товару — в наявності/на замовлення.

«false» — товарна пропозиція на замовлення. Магазин готовий здійснити постачання товару на зазначених умовах протягом місяця (строк може бути більший для товарів, які всіма учасниками ринку постачаються лише на замовлення). Ті товарні пропозиції, на які замовлення не приймаються, не повинні вивантажуватися.

«true» — товарна пропозиція в наявності. Магазин готовий відразу домовлятися з покупцем про доставку товару.

sales_notes

Елемент використовується для відображення інформації про мінімальну суму замовлення, мінімальну партію товару або необхідність передоплати, а також для опису акцій магазину. Допустима довжина тексту в елементі – 50 символів.

manufacturer_warranty

Елемент призначений для відзначення товарів, що мають офіційну гарантію виробника.

country_of_origin

Елемент призначений для зазначення країни виробництва товару. Список країн, які можуть бути зазначені в цьому елементі, доступний за адресою: http://partner.market.yandex.ru/pages/help/Countries.pdf.

downloadable

Елемент призначений для позначення товару, який можна завантажити.

adult

Елемент обов'язковий для позначення товару, який має відношення до задоволення сексуальних потреб або іншим чином експлуатує інтерес до сексу.

param

Елемент призначений для зазначення характеристик товару. Для опису кожного параметра використовується окремий елемент <param>. Елемент є необов'язковим для використання.

Книжки (book)

Приклад:

<offer id="12342" type="book" available="true">
  <url>http://www.best.seller.ua/product_page.asp?pid=14345</url>
  <price>70</price>
  <currencyId>UAH</currencyId>
  <categoryId>3</categoryId>
  <picture>http://www.best.seller.ua/product_page.asp?pid=14345.jpg</picture>
  <delivery>true</delivery>
  <local_delivery_cost>300</local_delivery_cost>
  <author>Ліна Костенко</author>
  <name>Записки українського самашедшого</name>
  <publisher>А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА</publisher>
  <series>Доросла серія</series>
  <year>2010</year>
  <ISBN>978-966-7047-88-7</ISBN>
  <volume>1</volume>
  <part>1</part>
  <language>ukr</language>
  <binding>130x200 мм</binding>
  <page_extent>416</page_extent>
  <description>Роман написано від імені 35-річного комп’ютерного програміста, 
який на тлі особистої драми прискіпливо, глибоко й болісно сканує усі вивихи нашого
глобалізованого часу.</description>
  <downloadable>false</downloadable>
</offer>

Елементи, що входять в <offer>:

Елементи

Опис

author

Автор твору.

name

Назва твору.

publisher

Видавництво.

series

Серія.

year

Рік видання.

ISBN

Код книжки, якщо їх кілька, то зазначаються через кому.

description

Анотація до книжки.

volume

Кількість томів.

part

Номер тому.

language

Мова твору.

binding

Палітурка.

page_extent

Кількість сторінок у книжці, має бути цілим додатним числом.

table_of_contents

Зміст. Виводиться інформація про назви творів, якщо це збірка оповідань або віршів.

Аудіокнижки (audiobook)

Приклад:

<offer id="12342" type="audiobook" available="true">
  <url>http://www.best.seller.ua/product_page.asp?pid=14345</url>
  <price>48</price>
  <currencyId>UAH</currencyId>
  <categoryId>3</categoryId>
  <picture>http://www.best.seller.ua/product_page.asp?pid=14345.jpg</picture>
  <author>Всеволод Нестайко</author>
  <name>Чудеса в Гарбузянах</name>
  <publisher>Наш формат</publisher>
  <year>2006</year>
  <language>uk</language>
  <performed_by>Михайло Міскун</performed_by>
  <performance_type>начитана</performance_type>
  <storage>CD</storage>
  <format>mp3</format>
  <recording_length>11h49m</recording_length>
  <description>Неймовірні пригоди вигулькують нізвідкіль і захоплюють зненацька, 
і троє відважних знайдибіди вмить розганяють нудьгу тим, що знаходять лазівки в країну
незвичайного і небувалого, витвореного їхньою ж фантазією. </description>
  <downloadable>true</downloadable>
</offer>

Елементи, що входять у <offer>:

Елементи

Опис

author

Автор твору.

name

Назва твору.

publisher

Видавництво.

series

Серія.

year

Рік видання.

ISBN

Код книжки, якщо їх декілька, то зазначаються через кому.

description

Анотація до книжки.

performed_by

Виконавець. Якщо їх декілька, перераховуються через кому.

performance_type

Тип аудіокнижки (радіоспектакль, твір начитаний, ...).

language

Мова твору.

volume

Номер тому.

part

Номер частини.

format

Формат аудіокнижки.

storage

Носій, на якому постачається аудіокнижка.

recording_length

Час звучання задається у форматі mm.ss (хвилини.секунди).

table_of_contents

Зміст. Виводиться інформація про назви творів, якщо це збірка оповідань або віршів.

Музична та відеопродукція (artist.title)

Приклад (музика):

<offer id="12345" type="artist.title" available="true">
  <url>http://www.best.seller.ua/product_page.asp?pid=12946</url>
  <price>15</price>
  <currencyId>USD</currencyId>
  <categoryId>2</categoryId>
  <picture>http://www.best.seller.ua/product_page.asp?pid=14345.jpg</picture>
  <delivery>true</delivery>
  <artist>Pink Floyd</artist>
  <title>Dark Side Of The Moon, Platinum Disc</title>
  <year>1999</year>
  <media>CD</media>
  <description> Dark Side Of The Moon, що поставив світ на вуха
небаченим поєднанням звуків, — це лише дев'ять 
треків, і навіть не всі вони писалися спеціально для альбому. 
Порившись у засіках, учасники Pink Floyd мудро зробили 
нове з добре забутого старого — пісень, які 
чомусь не пішли у справу або залишилися незавершеними. 
Одним із джерел натхнення стали саундтреки 
для кінофільмів, які група робила у великих кількостях.</description>
</offer>

Елементи, що входять у <offer>:

Елементи

Опис

artist

Виконавець.

title

Назва.

year

Рік випуску.

media

Носій.

Приклад (відео):

<offer id="12344" type="artist.title" available="true">
  <url>http://www.best.seller.ua/product_page.asp?pid=92347</url>
  <price>58</price>
  <currencyId>UAH</currencyId>
  <categoryId>2</categoryId>
  <picture>http://www.best.seller.ua/img/device92347.jpg</picture>
  <delivery>true</delivery>
  <title>Весілля Мюріел</title>
  <year>1999</year>
  <media>DVD</media>
  <starring>Тоні Колетт (Toni Collette), Рейчел Гріфітс (Rachel Griffiths)</starring>
  <director>П Дж Хоген</director>
  <originalName>Muriel's wedding</originalName>
  <country>Австралія</country>
  <description>«Бридке каченя» з провінційного містечка полишає своє 
гніздо, і в компанії своєї подруги вирушає шукати веселого життя у велике та загадкове місто. 
Фільм про мрії та реальність, дружбу та юність молодої дівчини, 
пригоди якої повторюють долі Попелюшки та героїні Джулії Робертс 
з фільму «Красуня», що став класикою...</description>
</offer>

Елементи, що входять у <offer>:

Елементи

Опис

title

Назва фільму.

starring

Актори.

director

Режисер.

originalName

Оригінальна назва.

country

Країна.

year

Рік випуску.

media

Носій.

adult

Елемент, обов'язковий для позначення товару, який має відношення до задоволення сексуальних потреб або іншим чином експлуатує інтерес до сексу.

Тури (tour)

Приклад:

<offer id="12341" type="tour" available="true">
  <url>http://www.best.seller.ua/product_page.asp?pid=12344</url>
  <price>958</price>
  <currencyId>USD</currencyId>
  <categoryId>6</categoryId>
  <picture>http://www.best.seller.ua/img/device12345.jpg</picture>
  <delivery>false</delivery>
  <local_delivery_cost>300</local_delivery_cost>
  <worldRegion>Африка</worldRegion>
  <country>Єгипет</country>
  <region>Хургада</region>
  <days>7</days>
  <dataTour>09/02/11</dataTour>
  <dataTour>16/02/11</dataTour>
  <name>Hilton</name>
  <hotel_stars>5*****</hotel_stars>
  <room>SNG</room>
  <meal>ALL</meal>
  <included>авіапереліт, трансфер, проживання, харчування, страхування</included>
  <transport>Авіа</transport>
  <description>Відпочинок у Єгипті.</description>
</offer>

Елементи, що входять у <offer>:

Елементи

Опис

worldRegion

Частина світу.

country

Країна.

region

Курорт або місто.

days

Кількість днів туру.

dataTour

Дати заїздів.

name

Назва готелю (у деяких випадках назва туру).

hotel_stars

Зірки готелю.

room

Тип кімнати (SNG, DBL, ...).

meal

Тип харчування (All, HB, ...).

included

Що включено у вартість туру.

transport

Транспорт.

description

Опис туру.

Квитки на захід (event-ticket)

Приклад:

<offer id="1234" type="event-ticket" available="true"> 
  <url>url товарної пропозиції</url>
  <price>2500</price>
  <currencyId>UAH</currencyId>
  <categoryId>3</categoryId> 
  <picture>url зображення товарної пропозиції</picture>
  <delivery>true</delivery>
  <local_delivery_cost>300</local_delivery_cost>
  <name>Дмитро Хворостовський і Національний філармонічний
 оркестр Росії. Диригент — Володимир Співаков.</name>
  <place>Московський міжнародний Будинок музики</place>
  <hall plan="url плану зала">Великий зал<hall>
  <hall_part>Партер р. 1-5<hall_part>
  <date>2009-12-31T19:00</date> 
  <is_premiere>0<is_premiere>
  <is_kids>0</is_kids>
  <description>Концерт Дмитра Хворостовського та Національного 
філармонічного оркестру Росії</description>
</offer>

Елементи, що входять у <offer>:

Елементи

Опис

name

Назва заходу.

place

Зал.

hall plan

Посилання на зображення з планом залу.

date

Дата і час сеансу. Зазначаються у форматі ISO 8601: YYYY-MM-DDThh:mm.

is_premiere

Ознака прем’єрності заходу.

is_kids

Ознака дитячого заходу.

Примітка. 

Зверніть увагу!

Елементи, які не були описані у прикладах, є резервними та не обробляються. Яндекс залишає за собою право змінити вигляд сніпетів.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!