Вебмайстер
Яндекс для вебмайстрів
Як Яндекс індексує сайти
Сайт на сторінці результатів пошуку
Сервіс «Яндекс.Вебмайстер»
Налаштування індексування
Вміст сайту
Сайт у результатах пошуку
Безпека сайтів
Сервіси Яндекса на вашому сайті

Мікроформат hReview

hReview — стандарт (X) HTML-розмітки відгуків, розроблений міжнародною ініціативною групою microformats.org. Розмічені за цим стандартом відгуки можуть бути оброблені автоматично: робот може добути з тексту на сторінці основні семантичні елементи (рейтинг, текст відгуку, переваги, недоліки тощо). При цьому саму розмітку не видно відвідувачам сайту та вона практично не впливає на відображення інформації на сторінці — імена полів розмітки зазначаються в атрибуті class HTML-елементів.

Поточна версія специфікації формату hReview доступна за адресою http://microformats.org/wiki/hreview (англійською мовою).

Відгук, розмічений за стандартом hReview, включає сутності, розмічені згідно з іншими мікроформатами: інформація про автора відгуку розмічається за стандартом hCard, а інформація про об'єкт відгуку — за стандартом hCalendar або hCard, залежно від типу об'єкта.

Ми підтримуємо розширений мікроформат hReview, який рекомендуємо використовувати для розмітки інформації про організації.

Розмітка мікроформатами обробляється одночасно з індексацією вашого сайту пошуковим роботом Яндекса. Добуті дані проходять автоматичну перевірку на коректність і надалі можуть використовуватися для формування спеціального сніпета відгуків на сторінках результатів пошуку або на сервісах Яндекса.

Примітка. 

Зверніть увагу: розмітка згідно з мікроформатом доступна всім охочим так само, як і решта HTML-коду сторінки.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!