Вебмайстер
Яндекс для вебмайстрів
Як Яндекс індексує сайти
Сайт на сторінці результатів пошуку
Сервіс «Яндекс.Вебмайстер»
Налаштування індексування
Вміст сайту
Сайт у результатах пошуку
Безпека сайтів
Сервіси Яндекса на вашому сайті

FAQ

Як відбувається обробка розмічених даних і як швидко вони з'являються в результатах пошуку?

Добування даних з картки організації відбувається одночасно з індексацією вашого сайту пошуковим роботом Яндекса. Різні сайти обходяться з різною швидкістю, яка зазвичай залежить від частоти оновлення сайту. Докладніше про порядок індексування можна прочитати в розділі допомоги Індексування сайту.

У випадку з hCard ми рекомендуємо додавати адреси сторінок, що містять розмічену інформацію, у файл Sitemap, щоб повідомити робота, що ця сторінка є важливою.

Перед додаванням у Довідник організацій отримані з картки дані проходять модерацію або автоматичні перевірки. Їх тривалість може відрізнятися для різних типів даних.

Наскільки безпечне використання мікроформатної розмітки?

Мікроформати — повністю відкритий формат. Це означає, що ви не зможете проконтролювати, які саме сервіси добудуть розмічені дані та як використають їх надалі. Проте слід розуміти, що будь-яка інформація, розміщена у відкритому доступі, може бути використана зловмисниками. Семантична розмітка лише трохи полегшує процес добування даних із тексту сторінки. Її відсутність сама собою не гарантує безпеку.

У будь-якому випадку рішення, чи використовувати мікроформати та які саме дані розмічати з їх допомогою, залишається за вами.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!