Вебмайстер
Яндекс для вебмайстрів
Як Яндекс індексує сайти
Сайт на сторінці результатів пошуку
Сервіс «Яндекс.Вебмайстер»
Налаштування індексування
Вміст сайту
Сайт у результатах пошуку
Безпека сайтів
Сервіси Яндекса на вашому сайті

Перевірка контенту

Cтаття "Сучасні інтернет-атаки" надана Sophos Plc і SophosLabs.

Серпень 2007 р.

Найпростіший спосіб перевірки інтернет-контенту — це використання якої-небудь програми, що перевіряє вхідний HTTP-трафік [60]. У ході такої перевірки контент, що надходить, зазвичай передається антивірусній програмі, що дозволяє блокувати сторінки, які містять від початку шкідливі програми та скрипти. Деякі рішення також дозволяють блокувати потенційно небажаний контент за списками ключових слів.

Перевірка контенту на інтернет-шлюзі дозволяє забезпечити додатковий рівень захисту користувачів за допомогою антивірусних програм. Продукти, що є лідерами в цій сфері, дозволяють оптимізувати перевірку з урахуванням середовища, у якому вона здійснюється (перевірка в інтернеті відрізняється від перевірки пошти на шлюзі або перевірки клієнтського комп'ютера). Перевірка контенту та фільтрація URL-адрес (див. розділ Фільтрація URL-адрес) чудово доповнюють одне одного, забезпечуючи захист у разі зміни джерела та методу атаки.

Одна з проблем, пов'язаних із такою перевіркою, — це продуктивність. На відміну від електронної пошти, інтернет-контент передається в реальному часі, тому веб-програми по можливості повинні уникати затримок. Це суперечить зростаючій потребі у витратному аналізі складних, спеціально замаскованих шкідливих скриптів.

До наступного розділу

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!