Вебмайстер
Яндекс для вебмайстрів
Як Яндекс індексує сайти
Сайт на сторінці результатів пошуку
Сервіс «Яндекс.Вебмайстер»
Налаштування індексування
Вміст сайту
Сайт у результатах пошуку
Безпека сайтів
Сервіси Яндекса на вашому сайті

Вибір домену та хостингу

Вибір домену. Ім'я домену, по можливості, повинно бути коротким, таким, що запам'ятовується, не повинно допускати різні варіанти написання залежно від вимови — так користувачам буде простіше запам'ятати адресу вашого сайту та рекомендувати її один одному.

Якщо ви намагаєтеся додати свій сайт в індекс пошукової системи за допомогою форми «Повідомити про новий сайт», а вам показується повідомлення, що домен заборонений до індексування, зверніться у службу технічної підтримки Яндекса. Зробити це Ви можете через сервіс Яндекс.Вебмайстер, зареєструвавшись і підтвердивши права на сайт. На будь-якій сторінці сервісу з інформацією про Ваш сайт Вам буде доступне посилання «Поставити питання про сайт у службу підтримки».

За допомогою директиви Host слід вказати роботові Яндекса, яке ім'я сайту потрібно вважати головним (наприклад, www.site.ua і site.ua). Стежте, щоб зміст www.site.ua і site.ua був повністю однаковим.

Вибір хостингу. Вибираючи хостинг для сайту, слід враховувати швидкість доступу та напрацювання на відмову. Намагайтеся використовувати той хостинг, який забезпечить найкращу швидкість доступу до сайту та найменший час, протягом якого сайт може бути недоступний через технічні неполадки.

Примітка. 

Вибирайте надійний хостинг, щоб ваш сайт був завжди доступний для користувачів.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!