Вебмайстер
Яндекс для вебмайстрів
Як Яндекс індексує сайти
Сайт на сторінці результатів пошуку
Сервіс «Яндекс.Вебмайстер»
Налаштування індексування
Вміст сайту
Сайт у результатах пошуку
Безпека сайтів
Сервіси Яндекса на вашому сайті

Вступ

Десятки мільйонів користувачів ставлять свої запитання пошуку, мільйони сайтів дають на них відповідь, і ті з них, які краще за всіх дали відповідь на запитання користувача, отримують вдячних відвідувачів. Завдання пошуку Яндекса — якнайшвидше привести користувача до відповіді.

Гарний сайт — це сайт для людей. Якщо користувач може прочитати на ньому текст, подивитися зображення та знайти необхідний розділ, то це вже непогано. Але пошукова система Яндекс — це лише складна програма. Щоб пошукова програма «прочитала» всю інформацію, яка міститься на вашому сайті, потрібно подумати про це під час проектування сайту.

Ця інструкція допоможе вебмайстрам та власникам сайтів зробити так, щоб їх сайт без помилок індексувався та коректно ранжувався пошуковою системою Яндекс.

Ми спробували перерахувати всі основні дії, які варто виконати під час роботи над сайтом. Дотримання наших рекомендацій дозволить уникнути помилок, які можуть негативно впливати на позиції сторінки сайту в результатах пошуку, однак не гарантує наплив відвідувачів із пошуку Яндекса на ваш сайт, оскільки в кінцевому результаті лише якість вашого ресурсу визначає його популярність.

До наступного розділу

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!