Вебмайстер
Яндекс для вебмайстрів
Як Яндекс індексує сайти
Сайт на сторінці результатів пошуку
Сервіс «Яндекс.Вебмайстер»
Налаштування індексування
Вміст сайту
Сайт у результатах пошуку
Безпека сайтів
Сервіси Яндекса на вашому сайті

Налаштування подання сайту в результатах пошуку

Сніпет — коротка «вижимка» змісту документа, показується в результатах пошуку та розташовується відразу під заголовком знайденої сторінки. Сніпет формується автоматично на основі частини тексту сторінки, що містить слова запиту, й у багатьох випадках дозволяє користувачу отримати уявлення про документ або навіть шукану інформацію, не переходячи за посиланням. У деяких випадках сніпет може містити додаткову інформацію, яку вебмайстер може передати самостійно. Це дозволяє підвищити інформативність сніпета і надати користувачу додаткові знання про сайт і компанію.

Наразі доступне додавання та редагування такої інформації, яка буде врахована під час формування сніпета:

  • регістр назви сайту

  • швидкі посилання на розділи сайту (допускається лише редагування автоматично визначених посилань)

  • мета-описи

    Під час формування сніпета нарівні з фрагментами тексту сторінки розглядається зміст тегу meta description. Правильне оформлення тегу description є одним із способів впливу на подання сайту в результатах пошуку. Докладніше про це читайте в розділі Використання мета-описів.

  • зміст сайту

    Власник сайту може передавати Яндексу дані про зміст свого сайту. Тоді сайт виглядатиме в результатах пошуку яскравіше та помітніше, а також зможе з'явитися на інших сервісах Яндекса. Подробиці про правила передавання даних і про те, як вони будуть використані Яндексом, ви можете знайти в підрозділах Допомоги, присвячених відповідним тематикам сайтів (розділ «Зміст сайту»).

До наступного розділу

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!