Вебмайстер
Яндекс для вебмайстрів
Як Яндекс індексує сайти
Сайт на сторінці результатів пошуку
Сервіс «Яндекс.Вебмайстер»
Налаштування індексування
Вміст сайту
Сайт у результатах пошуку
Безпека сайтів
Сервіси Яндекса на вашому сайті

Зміст сайту

Залежно від тематики сайту з ним можуть бути пов'язані ті чи інші додаткові дані, наприклад, адреса офісу або докладні параметри окремих сторінок.

Такі дані можуть використовуватися для покращення подання сайту в результатах пошуку (створення спеціальних сніпетів), а самі сайти — брати участь у сервісах Яндекса. Додаткова інформація у сніпеті робить сайт помітнішим у результатах пошуку.

Дані для кожної з тематик сайту опрацьовуються особливим чином. Подробиці про правила передачі даних і про те, як вони будуть використані Яндексом, ви можете прочитати в розділах Допомоги, присвячених відповідним тематикам сайтів.

Нижче наведено повний список типів даних, які власник сайту може передати зараз. З часом набір тематик розширюватиметься.

Для роботи з цими даними створено розділи «Географія сайту», «Зміст сайту» сервісу Яндекс.Вебмайстер.

Способи передання даних різні для різних тематик. Якщо обсяг даних невеликий і вони мало змінюються з часом, досить просто вручну заповнити відповідну форму Яндекс.Вебмайстра. Наприклад, таким чином можна передати інформацію про адреси. Великі обсяги даних (наприклад, товарні каталоги з цінами), що часто змінюються, можуть передаватися за допомогою XML. Якщо частота змін не така критична, але при цьому обсяг даних може бути досить значним, зручно використовувати в коді сайту семантичну розмітку. Там, де це можливо, ми намагаємося застосовувати мікроформати, щоб розмітка була універсальною та могла бути прочитана не лише Яндексом. У деяких випадках вебмайстер може сам вибрати потрібний формат із декількох — наприклад, така можливість є у власників кулінарних сайтів.

До наступного розділу

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!