Вебмайстер
Яндекс для вебмайстрів
Як Яндекс індексує сайти
Сайт на сторінці результатів пошуку
Сервіс «Яндекс.Вебмайстер»
Налаштування індексування
Вміст сайту
Сайт у результатах пошуку
Безпека сайтів
Сервіси Яндекса на вашому сайті

Безпека сайту

Інтернет є джерелом не лише корисної інформації, але й середовищем для поширення комп'ютерних вірусів. Віруси використовуються зловмисниками як для крадіжки інформації, так і для отримання контролю над зараженим комп'ютером або інтернет-сайтом. Зараження недостатньо захищеного комп'ютера, як правило, відбувається під час завантаження та спроби відображення небезпечної сторінки. Подальше поширення вірусу може відбуватися шляхом розсилання спаму або шляхом розміщення шкідливого коду на сайтах, до яких був отриманий несанкціонований доступ.

Більше інформації ви можете отримати в статтях, опублікованих у відповідному розділі допомоги Яндекса: «Сучасні інтернет-атаки», «Забезпечення безпеки веб-сайтів», а також у блозі Яндекс.Пошуку.

Для того щоб ваш сайт залишався безпечним, рекомендуємо дотримуватися таких рекомендацій:

  1. Не зберігайте паролі від FTP, пошти та веб-сервісів (особливо пов'язаних з електронними грошима) на своєму комп'ютері. Значно безпечніше завжди вводити паролі вручну, коли програма їх просить.

  2. Зареєструйте сайт в Яндекс.Вебмайстрі, щоб його найпопулярніші сторінки регулярно перевірялися на наявність небезпечного змісту. Підпишіться на повідомлення про шкідливий код, що з'явився, на сторінках вашого сайту та відразу вживайте заходів у разі отримання такого повідомлення. Пам'ятайте, що багато користувачів не ризикують відвідувати сайти, які позначені як небезпечні.

  3. Використовуйте також сервіс Яндекс.Вебмайстер для перегляду інформації про іншу підозрілу активність на вашому сайті. Наразі в сервісі функціонують попередження про такі неприємні речі, як XSS, спам у форумах і розміщення на ваших сторінках прихованих спам-посилань.

Примітка. 

Не зберігайте паролі для доступу до сайту в популярних FTP-клієнтах. Стежте за безпекою веб-сайту.

До наступного розділу

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!