Вебмайстер
Яндекс для вебмайстрів
Як Яндекс індексує сайти
Сайт на сторінці результатів пошуку
Сервіс «Яндекс.Вебмайстер»
Налаштування індексування
Вміст сайту
Сайт у результатах пошуку
Безпека сайтів
Сервіси Яндекса на вашому сайті

Як стати партнером програми «Відгуки»

Подача заявки

Щоб стати Партнером сервісу, відправте заявку на електронну адресу info@reviews.yandex.ru.

Премодерація

Премодерація є перевіркою потенційного Партнера на його відповідність вимогам партнерської програми. Премодерація має кілька етапів:

 1. Перевірка підготовлених даних.

  • Для сайтів, що надають дані у вигляді XML-фіда — перевірка фіда.

   Щоб уникнути помилок, уважно ознайомтеся з технічними вимогами до відгуків (про організації, а також використовуйте XML-валідатор. Перевірка виконується автоматично під час кожного завантаження або оновлення фіда.

  • Для ресурсів, що надають дані у вигляді мікророзмітки — перевірка правильності розмітки згідно з мікроформатом hReview або схемою Schema.org для відгуків про організації.

   Щоб уникнути помилок, уважно ознайомтеся з вимогами до мікророзмітки, а також використовуйте валідатор мікророзмітки. Перевірка виконується для кожної зазначеної адреси відгуку.

   Проходження цього етапу зазвичай займає близько двох тижнів, оскільки потенційному Партнеру потрібен час на виправлення знайдених невідповідностей.

 2. Після успішного проходження першого етапу сайт потенційного Партнера буде скеровано на детальну перевірку:
  1. на відповідність вимогам до сайту Партнера;
  2. на відповідність вимогам до передаваного контенту;
  3. на наявність запозиченого контенту.

Тривалість процесу премодерації може зайняти близько місяця і залежить від ступеня відповідності сайту Вимогам партнерської програми. Якщо потенційний Партнер не проходить премодерацію через порушення вимог до оформлення коду, повторний розгляд заявки можливий не раніше ніж через 10 днів після відхилення заявки.

Загальну кількість перевірок сайту може бути обмежено. Якщо в результаті перевірок заявку буде відхилено кілька разів, потенційному Партнерові може бути відмовлено в її подальшому розгляді.

Якщо сайт не зміг пройти премодерацію через невідповідність вимогам до якості контенту, потенційному Партнеру буде відмовлено у подальшій співпраці й такі заявки розглянуто не буде.

Після схвалення заявки дані починають збиратися регулярно, в автоматичному режимі. Зібрані відгуки проходять процес фільтрації, індексації, матчингу та кластеризації. Після цих процедур відгуки з'являються у видачі на сервісах Яндекса. Щоб відстежувати процес премодерації в партнерському інтерфейсі сервісу, виберіть розділ Вміст сайтуВідгуки.

Індексація та перевірка якості даних, що передаються

Сервіс Відгуки отримує дані від Партнера шляхом регулярного завантаження XML-фіда або під час обходу роботом мікророзмітки на сайті Партнера.

XML-фід із відгуками про організації

Фід є набором передаваних відгуків, оформлених за допомогою мови розмітки XML відповідно до визначеної XSD-структури.

Отримані дані індексуються і протягом деякого часу потрапляють у видачу сервісів Яндекса. Зазвичай весь процес займає від 12 до 28 годин (індексація проводиться один раз на 6 годин, прив'язка відгуків і карток організацій на Яндекс.Картах відбувається один раз на 22 години).

Під час кожної індексації XML-фіда виконується перевірка даних на відповідність технічним вимогам до відгуків про організації. Якщо під час перевірки буде виявлено помилки, Партнера буде відключено від сервісу через 24 години після перевірки.

Повторно підключитися до сервісу Партнер зможе тільки після виправлення помилок. Якщо XML-фід Партнера буде недоступний для завантаження протягом тривалого часу, Партнера буде відключено від партнерської програми.

Мікророзмітка сайту з відгуками про організації

Дані, розмічені за допомогою мікроформату hReview, або схеми Schema.org для відгуків про організації обробляються одночасно з індексацією сайту пошуковим роботом. Швидкість обходу сайтів пошуковим роботом зазвичай залежить від розмірів сайту.

Як правило, цей процес займає не більше двох тижнів. Частота обходу сайтів пошуковим роботом залежить від частоти оновлення контенту на сайті. Докладніше про порядок індексування див. у розділі Допомоги Індексування сайту.

Під час кожної індексації вмісту сайту Партнера виконується перевірка даних на відповідність Технічним вимогам. Якщо під час перевірки виявляються помилки, ці дані перестають відображатися на сервісах Яндекса.

Якщо сайт Партнера недоступний для обробки протягом тривалого часу, відгуки буде знято з публікації, а Партнера буде відключено від партнерської програми.

У разі якщо вибіркова перевірка якості відгуків виявиться незадовільною, Партнера також буде відключено від партнерської програми. Повторно підключитися до Програми партнер зможе тільки через 3 місяці після перевірки якості даних партнерського сайту.

Відображення відгуків на сервісах Яндекса

Для зручності роботи з сервісами Яндекса однакові відгуки об'єднуються в групи. При цьому до списку відгуків на сервісі Яндекса потрапляє відгук, який було розміщено раніше за інші.

Найякісніші відгуки буде розміщено на верхніх позиціях списку.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!