Вебмайстер
Яндекс для вебмайстрів
Як Яндекс індексує сайти
Сайт на сторінці результатів пошуку
Сервіс «Яндекс.Вебмайстер»
Налаштування індексування
Вміст сайту
Сайт у результатах пошуку
Безпека сайтів
Сервіси Яндекса на вашому сайті

Регістр імені сайту

Що це таке "Регістр імені сайту"?

Інструмент «Регістр імені сайту» дозволяє змінити написання адреси (url) сайту в пошуку, щоб зробити його зрозумілішим та інформативнішим для користувачів.

Як швидко на сторінці результатів пошуку відображатиметься новий регістр?

Зміни набудуть чинності після модерації та чергового оновлення пошукової бази.

Які зміни регістру в імені сайту допустимі?

Зміни регістру в імені сайту повинні бути спрямовані виключно на поліпшення читаності доменного імені та задовольняти такі вимоги:

  1. Домени загального користування (ua, com.ua, ru, info, com, org.ru, net.by тощо) зазначаються завжди в нижньому регістрі (yandex.ua, але не yandex.UA);

  2. Із великої літери можуть починатися власні назви (Misha.yandex.ua, Kyiv.ua), у тому числі ті, що є доменами загального користування (site.Kharkiv.ru). Якщо доменний сегмент містить більше ніж одне слово, то всі і лише всі слова сегмента також можуть починатися з великої літери (www.SearchEngine.yandex.ua, але не www.Searchengine.yandex.ua або www.SeaRchEngIne.yandex.ua);

  3. Усі великі літери допустимі в доменних іменах, що є загальновідомими акронімами, які збігаються з назвою сервісу або компанії, у тому числі якщо акронім є частиною доменного сегмента. Виняток становлять загальновживані доменні префікси (www, w3, ftp тощо), які завжди зазначаються в нижньому регістрі (www.yandex.ua, але не WWW.yandex.ua; ftp.yandex.ua, але не FTP.yandex.ua).

Як впливає регістр на ранжування сайту?

Зміна регістру імені сайту стосується лише відображення сайту на сторінці результатів пошуку, тому на ранжування не впливає.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!