Вебмайстер
Яндекс для вебмайстрів
Як Яндекс індексує сайти
Сайт на сторінці результатів пошуку
Сервіс «Яндекс.Вебмайстер»
Налаштування індексування
Вміст сайту
Сайт у результатах пошуку
Безпека сайтів
Сервіси Яндекса на вашому сайті

Інформація про зараження в Яндекс.Вебмайстрі

Якщо сайт зареєстровано в Яндекс.Вебмайстрі, то сервіс надсилає вам автоматичні повідомлення щоразу, коли наш антивірус виявляє на сайті шкідливий код. У повідомлення додається посилання на сторінку з докладною інформацією про зараження. Також на цю сторінку можна потрапити, натиснувши на червоний значок , яким заражений сайт позначається в списку Яндекс.Вебмайстра.

Серед даних про зараження ви знайдете приклади заражених сторінок, дату їх перевірки та винесені вердикти. Коли це можливо, на сторінці також відображаються ланцюжки зараження — послідовність хостів, через які ваша сторінка завантажує шкідливий код у браузер користувача.

Рекомендуємо почати лікування сайту з аналізу цієї інформації. Перейдіть за посиланням у назві вердикту, щоб побачити його опис і приблизний вигляд відповідного коду клієнтського коду (виконуваного в браузері, а не на сервері). Перегляньте ланцюжки зараження — можливо, вони допоможуть вам визначити джерело зараження.

Очистивши сайт від шкідливого коду, натисніть кнопку Перевірити ще раз, щоб повідомити нам про усунення проблеми. Повторна перевірка може зайняти деякий час, але обов'язково відбудеться. Після завершення перевірки ви отримаєте повідомлення про її результати.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!