Вебмайстер
Яндекс для вебмайстрів
Як Яндекс індексує сайти
Сайт на сторінці результатів пошуку
Сервіс «Яндекс.Вебмайстер»
Налаштування індексування
Вміст сайту
Сайт у результатах пошуку
Безпека сайтів
Сервіси Яндекса на вашому сайті

Загальна інформація

Як проглянути зведену інформацію про мій сайт?

На сторінці «Мої сайти» натисніть на посилання з назвою сайту. Ви можете переглядати дату останнього звернення робота, загальну кількість проіндексованих сторінок, кількість помилок, що виникли під час індексування, а також статистику індексування для будь-якого з підтверджених вами сайтів.

Чому Яндекс не знає про мій сайт? Як повідомити Яндексу про мій сайт?

Можливо, робот ще просто не встиг його проіндексувати. Ви можете повідомити робота про ваш сайт, заповнивши форму на цій сторінці. Швидше за все, сайт буде проіндексований впродовж двох тижнів.

Якщо сайт був доданий у список ваших сайтів на Яндекс.Вебмайстрі, то немає необхідності використовувати форму «Повідомити про новий сайт». Ваш сайт уже і так поставлений у чергу на індексування.

Як часто робот Яндекса повинен відвідувати мій сайт?

Періодичність звернення робота до сайту залежить від багатьох чинників.

Ми не прогнозуємо строки індексування сайтів і не даємо гарантій, що той або інший сайт буде проіндексований. У той же час, якщо йдеться про паузу в декілька тижнів, зверніться, будь ласка, у службу підтримки.

Чому кількість сторінок у пошуку менша за кількість сторінок, завантажених роботом?

У розділі «Завантажено роботом» відображується інформація про всі сторінки, які відомі нашому роботові, а в розділі «Сторінки в пошуку» показуються лише ті з них, які реально беруть участь у пошуку. Причин, через які завантажені сторінки можуть не брати участь у пошуку, багато — вони можуть бути дублікатами вже показаних сторінок, містити пошуковий спам або непотрібний користувачам контент, або під час їх завантаження сталася помилка. Ті сторінки, під час завантаження яких сталися помилки, можна подивитися в розділі «Виключені сторінки».

Чому дата останнього відвідування відрізняється від тієї, яку я бачу в логах свого http-сервера?

Інформація про дату останнього відвідування сайту роботом оновлюється впродовж декількох днів.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!