Вебмайстер
Яндекс для вебмайстрів
Як Яндекс індексує сайти
Сайт на сторінці результатів пошуку
Сервіс «Яндекс.Вебмайстер»
Налаштування індексування
Вміст сайту
Сайт у результатах пошуку
Безпека сайтів
Сервіси Яндекса на вашому сайті

Пошукові запити

Яку інформацію можна отримати за допомогою цього інструмента?

У розділі «Популярні запити» можна побачити статистику запитів користувачів.

Популярні запити — це 25 запитів, на які сайт найчастіше показувався в результатах пошуку на перших 50 позиціях і на які на нього найчастіше переходили. Статистика показується за тижневий період. Можна подивитися статистику як за показами, так і лише за кліками.

Що таке покази і кліки?

Показом називається поява посилання на сайт у результатах пошуку Яндекса на деякий запит. Показом не є потенційна поява посилання на наступних після першої сторінках результатів пошуку, якщо користувач ці сторінки не відкривав.

Кліком називається перехід користувача на сайт із сторінки результатів пошуку Яндекса.

Інформацію про покази та кліки можна отримати в сервісі Яндекс.Вебмайстер у розділі «Пошукові запити».

Відсутні дані про пошукові запити. Чому?

У розділі «Популярні запити» відображуються 25 запитів, на які сайт найчастіше показувався в пошуку протягом зазначеного періоду на перших 50 позиціях. Можливо, для вашого сайту поки що немає запитів, які задовольняють ці вимоги.

Крім того, якщо ви щойно додали свій сайт у сервіс Яндекс.Вебмайстер, то потрібний деякий час для збирання даних про ваш сайт. Зазвичай це відбувається протягом тижня.

Немає даних про кількість кліків. Чому?

Якщо дані про кількість кліків відсутні, то швидше за все у зазначений період на ваш сайт не було переходів із результатів пошуку.

Велика кількість показів не гарантує великої кількості кліків. Якщо, незважаючи на велику кількість показів, кліків немає, переконайтеся, що сайт добре подано на сторінці результатів: має заголовок і сніпет, що відповідають запиту.

Я не бачу свого сайту в результатах пошуку на зазначеній позиції. Чому?

Позиція, зазначена на сторінці "Пошукові запити", відповідає середній позиції сайту щодо цього запиту за весь обраний період. З обробки виключаються покази та кліки на позиціях, більших за 50.

Позиція в результатах пошуку залежить від великої кількості чинників і не є постійною. Спробуйте знайти ваш сайт на сусідніх позиціях.

Як часто оновлюється інформація про пошукові запити?

Інформація оновлюється один раз на тиждень.

Мій регіон відсутній у списку регіонів. Чому?

У списку подано лише ті регіони, для яких існує окрема формула ранжування.

Чому відсутня «Історія запиту»?

У розділі «Історія запиту» відображуються пошукові фрази, за якими для вашого сайту є дані про покази та кліки за 4-6 тижнів. Ймовірно, вам треба зачекати деякий час, поки буде зібрано достатню для аналізу кількість даних.

Що означає «Виключити підрегіони»?

За замовчуванням дані щодо більшого регіону включають у себе дані щодо всіх дрібніших регіонів, які до нього включені. Галочка «виключити підрегіони» дозволяє виключити дані щодо тих регіонів, які є в списку окремо. Припустимо, у списку регіонів є Україна, Одеса та Львів. За замовчуванням дані щодо Одеси та Львова включені в дані щодо України, але якщо поставити галочку «виключити підрегіони», то можна побачити дані щодо всієї України, крім Одеси та Львова.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!