Вебмайстер
Яндекс для вебмайстрів
Як Яндекс індексує сайти
Сайт на сторінці результатів пошуку
Сервіс «Яндекс.Вебмайстер»
Налаштування індексування
Вміст сайту
Сайт у результатах пошуку
Безпека сайтів
Сервіси Яндекса на вашому сайті

Які дані можна передати

Навіщо передавати дані про зміст сайту?

Залежно від тематики сайту з ним можуть бути пов'язані ті або інші додаткові дані, наприклад, адреса офісу або докладні параметри окремих сторінок.

Такі дані можуть використовуватися для покращення подання сайту в результатах пошуку (створення спеціальних сніпетів), а також розміщуватися в інших сервісах Яндекса. Дані в кожній з тематик опрацьовуються особливим чином. Прочитати докладніше про правила передачі даних і про те, як вони будуть використані Яндексом, ви можете в розділах допомоги, присвячених тематикам.

Нижче наведено повний список типів даних, які власник сайту може передати зараз. З часом набір тематик розширюватиметься.

Дані з яких тематик можна передати зараз?

Також ви можете присвоїти сайту Регіон.

Мій сайт відноситься до однієї з перерахованих тем. Що треба зробити, щоб передати дані?

Кожній з тематик відповідає форма в Яндекс.Вебмайстрі, яку необхідно заповнити для оформлення заявки на участь. На сторінці Які дані можна передати ви можете вибрати потрібний тип додаткової інформації, клікнувши на посилання «увімкнути» поряд із відповідним заголовком. Заголовок стане посиланням, а в меню «Зміст сайту» з'явиться новий пункт, вибравши який ви зможете передати Яндексу необхідні дані.

Якщо заголовок вже є посиланням, отже відповідний розділ уже підключений.

Чи зникнуть мої дані, якщо я вимкну додатковий пункт меню?

Ні, дані не зникнуть. Вони і далі використовуватимуться Яндексом. Якщо ви хочете видалити дані, зайдіть у відповідний пункт меню та видаліть їх там.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!