Вебмайстер
Яндекс для вебмайстрів
Як Яндекс індексує сайти
Сайт на сторінці результатів пошуку
Сервіс «Яндекс.Вебмайстер»
Налаштування індексування
Вміст сайту
Сайт у результатах пошуку
Безпека сайтів
Сервіси Яндекса на вашому сайті

Загальні умови розміщення вакансій

Участь у партнерській програмі Яндекс.Робота дає можливість власникам рекрутингових сайтів збільшити відвідуваність своїх ресурсів і розширити їхню цільову аудиторію.

Партнерська пропозиція

Увага! Обов'язковою умовою участі в партнерській програмі служби Яндекс.Робота є укладання Угоди про інформаційне співробітництво у порядку, передбаченому розділом 7 зазначеної угоди.

Власники рекрутингових сайтів, що виявили бажання брати участь у партнерській програмі служби Яндекс.Робота, зобов'язуються в добровільному порядку виконувати викладені нижче умови.

Партнер служби Яндекс.Робота забезпечує можливість оперативної індексації пошуковим роботом Яндекса вакансій, розміщених у відкритому доступі на сайті Партнера, транслюючи дані відповідно до пред’явлених Яндексом технічних вимог.

Яндекс здійснює оперативну індексацію трансльованих Партнерами даних, після чого вони розміщуються, поширюються та/або стають доступними користувачам у вигляді супровідних посилань на сайт Партнера інформаційних матеріалів, які можуть містити тексти, що також входять в оригінальні оголошення, зображення та інші елементи, за винятком контактної інформації осіб, зазначеної у вакансії.

Партнер дозволяє Яндексу автоматичну обробку та цитування в рамках служби Яндекс.Робота вакансій, що розміщуються на його сайті.

Трансляція даних Партнером, їх індексація та розміщення Яндексом здійснюються сторонами добровільно, в односторонньому і безоплатному порядку. Сторони не пов'язані прямо або побічно якими-небудь зустрічними зобов'язаннями, у тому числі передаванням товарів, наданням прав, виконанням робіт чи наданням послуг.

Вимоги до партнерів

На перевірку якості для участі в сервісі Яндекс.Робота приймається ресурс, експортний файл якого:

 • не містить помилок XML-, XSD-валідації;

 • містить не менше 70 валідних вакансій (не копії, з номерами телефонів);

 • з часткою валідних оголошень — не менше 50%;

 • зі свіжими вакансіями, розміщеними за останні 5 днів.

Партнером Сервісу може стати сайт:

 • на якому розміщено понад 70 вакансій;

 • з рівнем актуальності вакансій не нижче ніж 80%;

  Примітка. 

  Актуальною вважається вакансія, якщо інформація про неї повністю відповідає вимогам, які ставлять працедавцям.

 • на якому розміщено не менше 40% унікальних вакансій;

 • який не належить кадровому агентству.

Крім того, необхідно виконати такі вимоги:

 • Сайт повинен відповідати тематиці «пошук/пропозиція роботи».

 • Більша частина тексту вакансії повинна поміщатися на один екран при розподільчій здатності 1024*768.

 • На сторінках сайту не повинно бути реклами, елементи якої з'являються під час або після завантаження основної сторінки, закриваючи собою текст, графіку або елементи навігації основної сторінки (у тому числі напівпрозорі).

 • На сторінках вакансії не повинні використовуватися елементи, що призводять до відкривання додаткових вікон браузера або переходу на іншу сторінку без згоди користувача.

 • Кожній вакансії повинна відповідати окрема сторінка на сайті Партнера. Унікальним ідентифікатором кожного оголошення має бути його URL (адреса в інтернеті).

 • Доступ до сайту Партнера повинен бути швидким і стабільним.

 • Дані повинні повністю передавати зміст вакансії, розміщеної на сайті.

 • В описі вакансії повинна міститися така інформація: вимоги до кандидата, умови роботи, графік, контакти, дата розміщення, назва організації-працедавця або кадрового агентства.

 • Вакансія, що передається, повинна бути актуальною, не допускається передавання вакансій, оновлених більше місяця тому.

 • Повна інформація про вакансію повинна бути безкоштовною та розміщуватися у відкритому доступі.

 • Оновлені оголошення повинні бути доступні за первинним URL, не допускається їх дублювання, навіть у разі зміни рівня заробітної плати або умов роботи.

 • Вакансії, що передаються, повинні бути розміщені на сайті безпосередньо працедавцем або кадровим агентством. Вакансії від агентств повинні завжди позначатися спеціальним прапорцем. Не допускається передавання вакансій, скопійованих з інших сайтів або інших джерел.

 • На сайті не повинно бути контенту для дорослих, а також інформації незаконного характеру, включаючи матеріали, що сприяють розпалюванню національної ворожнечі або підбурюють до насильства.

 • На сайті повинна бути можливість розмістити вакансію.

 • Не допускається розміщення вакансій, що не відповідають законодавству: сексуального характеру, що порушують Трудовий кодекс, для нелегальних працівників, а також вакансій, що пропонують "заробіток в інтернеті", маніпуляції з електронними грошима тощо.

 • Не допускається розміщення вакансій загального характеру, відомості про які не надаються до відвідування компанії.

 • Не дозволяється публікація однакових вакансій (тиражування) з однаковими вимогами та обов'язками, у тому числі з різними назвами посади, рівнем зарплати та галузі діяльності.

 • Заборонено розміщення вакансій з умовою обов’язкового попереднього внесення коштів за навчання, проведення співбесіди, матеріали для роботи та на будь-які інші потреби.

Обов'язкові елементи кожної вакансії перераховані в описі формату. У даних, що передаються, не допускається присутність html-тегів.

Примітка. 

Обов'язковою умовою участі в партнерській програмі служби Яндекс.Робота є укладення Угоди про інформаційну співпрацю. Для цього необхідно заповнити «Повідомлення про інформаційну співпрацю» та надіслати його в паперовому вигляді за адресою: 119021, Росія, Москва, вул. Льва Толстого, 16, ТОВ "ЯНДЕКС".

Яндекс залишає за собою право відхилити надіслану заявку на участь у програмі.

Метод передавання даних

Трансльовані дані повинні бути опубліковані на сайті клієнта за URL, погодженим з Яндексом, і доступні за протоколом HTTP.

У разі зміни URL-адреси необхідно не менше ніж за три робочі дні повідомити про це Яндекс.

Дані, що передаються, повинні відповідати специфікації формату (див. нижче). У файл, що передається, повинні включатися всі актуальні оголошення. Рекомендується публікація даних у запакованому за допомогою алгоритму GNU ZIP (суфікс gz) вигляді (http://www.gzip.org).

Яка періодичність оновлення бази вакансій?

Індексація трансльованих Партнером даних щодо вакансій здійснюється щогодини.

Чи є обмеження на обсяг даних, що передаються?

Максимальних або мінімальних обмежень на кількість трансльованих даних за оголошеннями немає.

Як стати партнером сервісу Яндекс.Робота ?

Залиште заявку на додавання вашого сайту в розділі «Вакансії» Яндекс.Вебмайстра. (Розділ «Вакансії» не показується за замовчуванням, його відображення треба налаштувати на вкладці «Налаштувати» розділу «Зміст сайту»).

Як відстежувати стан моїх оголошень?

Відстежувати стан ваших оголошень ви можете в Партнерському інтерфейсі сервісу Яндекс.Робота за адресою https://webmaster.yandex.ua, розділ «Вакансії». Тут можна змінити дані сайту, завантажити документи, подивитися статистики обробок і завантажень фіда.

Перевірки якості інформації, що передається

Інформація, що надається Партнерами, проходить автоматичну перевірку.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!