Вебмайстер
Яндекс для вебмайстрів
Як Яндекс індексує сайти
Сайт на сторінці результатів пошуку
Сервіс «Яндекс.Вебмайстер»
Налаштування індексування
Вміст сайту
Сайт у результатах пошуку
Безпека сайтів
Сервіси Яндекса на вашому сайті

Питання та відповіді

Однакові вакансії, розміщені на різних сайтах

  1. Якщо працедавець сам опублікував вакансію на декількох сайтах,

    на сторінці результатів пошуку однакові вакансії будуть об'єднані в один результат. У результатах пошуку з'явиться той сайт, на якому вакансія заповнена найповніше (зазначені зарплата, компанія, адреса, опис вакансії тощо). Якщо всі необхідні поля заповнені відразу на декількох сайтах, вибір відбуватиметься довільним чином кожну індексацію (раз на 1-2 години).

  2. Якщо між сайтами йде трансляція даних за домовленістю,

    перевага має першоджерело даних. Сайти, що ретранслюють вакансії, мають бути готові усунути такі вакансії з експорту.

  3. Якщо сайт скопіював вакансію без відома автора вакансії та першоджерела,

    власнику сайту буде вислане попередження. Якщо відповідь не надійде, сайт буде виключений з числа партнерів сервісу, і дані про нього будуть надіслані до служби з боротьби з пошуковим спамом.

Публікація вакансій

Cервіс Яндекс.Робота не передбачає можливість прийняття вакансій від користувачів. Форму прийняття вакансій на сервісі Мой Круг після запуску Яндекс.Роботи ми плануємо закрити. На сторінці "Де опублікувати вакансію" сервісу Яндекс.Робота буде подано список партнерів сервісу. Спочатку вони сортуватимуться за індексом цитованості (тІЦ). Але в майбутньому ми збираємося враховувати в сортуванні регіон.

Модерація даних

При підключенні партнерів ми плануємо проводити перевірки на унікальність і актуальність публікованих вакансій. У тому числі за допомогою ручних перевірок — дзвінків і контактів з працедавцями електронною поштою. Після підключення сайту ми продовжимо стежити за якістю даних, що нам передаються, за допомогою автоматичних звітів і вибіркових ручних перевірок.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!