Вебмайстер
Яндекс для вебмайстрів
Як Яндекс індексує сайти
Сайт на сторінці результатів пошуку
Сервіс «Яндекс.Вебмайстер»
Налаштування індексування
Вміст сайту
Сайт у результатах пошуку
Безпека сайтів
Сервіси Яндекса на вашому сайті

API

Яндекс пропонує власникам сайтів і блогів зручний інструментарій, за допомогою якого можна застосовувати функціонал сервісів Яндекса у своєму проекті. Докладна документація, приклади використання — усе це допоможе вам без особливих зусиль вбудувати сервіси Яндекса у свій сайт або блог.

API Яндекс.Карт

За допомогою API Яндекс.Карт ви можете створювати різні програми — від простих інтерактивних схем проїзду до складних геоінформаційних сервісів.

API Пошуку у блогах

API Пошуку в блогах Яндекса допоможе організувати детальний пошук у вашому форумі, блозі або всьому блогохостингу.

API Яндекс.Віджетів

Віджетна платформа дозволить вам створювати різноманітні віджети вашого сайту. Користувачі зможуть розмістити ваш віджет на головній сторінці Яндекса, щоб завжди бути в курсі останніх новин.

API Яндекс.Фоток

Інструментарій, який дозволяє створювати програми, що працюють із сервісом Яндекс.Фотки.

API Яндекс.Спелера

Допоможе підключити перевірку правопису до довільної HTML-форми на сайті або вбудувати функцію перевірки правопису у вашу програму.

API Яндекс.Директа

Дає можливість створювати програми для вашого сайту, що безпосередньо взаємодіють зі службою контекстної реклами Яндекса.

Хостинг JavaScript-бібліотек

Надає розробникам сайтів доступ до мережі розповсюдження контенту (CDN) Яндекса та дозволяє завантажувати з серверів Яндекса різні JavaScript-фреймворки та бібліотеки з відкритим початковим кодом.

Перейти до наступного розділу: Реклама.