Каталог і регіональна програма

Каталог

Для додавання в Каталог у віджета повинна бути середня відвідуваність не менша 150 користувачів на день. Віджет з регіональним контентом, що бере участь у регіональній програмі, повинен мати як мінімум 500 користувачів. Щойно віджет набере необхідну відвідуваність, ви отримаєте електронною поштою повідомлення, а віджет з'явиться на сторінці додавання в Каталог.

Середня кількість користувачів на день — це кількість користувачів, які заходять на головну сторінку Яндекса з вашим віджетом. Значення має саме візит на www.yandex.ua (.ru, .kz, .by), а не факт встановлення віджета.

Перед додаванням не забудьте ознайомитися з правилами Каталогу.

У разі якщо віджет не пройде модерацію, ми напишемо вам про причини. Ви зможете усунути недоліки та відправити віджет на модерацію ще раз.

Регіональна програма

Віджети з регіональним контентом ми приймаємо в регіональну програму без набору ними мінімальної відвідуваності.

На сторінці додавання в регіональну програму або на сторінці редагування віджета клікніть на посилання Запропонувати віджет у регіональну програму (не забудьте зазначити регіон віджета). Він буде відправлений на модерацію, інформацію про результат перевірки ви отримаєте за адресою електронної пошти облікового запису, під яким створено віджет. Правила участі описано на сторінці регіональної програми.

20 найпопулярніших і всі нові регіональні віджети ми по черзі пропонуємо користувачам у регіональному блоці безпосередньо на головній сторінці Яндекса. Інші віджети ми пропонуємо в Каталозі сайтів.

У разі якщо віджет не пройде модерацію, ми напишемо вам про причини. Ви зможете усунути недоліки та відправити віджет на модерацію ще раз. Якщо віджет не прийнятий, тому що в ньому немає регіонального контенту, ви можете набрати 150 користувачів віджета і запропонувати його в Каталог.

Видалення віджетів

Щоб видалити ваш віджет з Каталогу або регіональної програми, напишіть нам за допомогою форми зворотного зв'язку.

Віджет може бути видалений модераторами. Ми видаляємо з Каталогу та регіональної програми віджети з інформацією, що повинна оновлюватися (новини, вакансії, оголошення тощо), зміст яких не змінюється протягом місяця. Якщо це станеться, ви одержите лист з повідомленням і подальшими інструкціями. Також ми виключаємо непрацездатні віджети і такі, що порушують Правила.