Встановлення та налаштування віджетів

Каталог віджетів

Віджети знаходяться в Каталозі. Потрапити в Каталог можна трьома способами:

  • Набрати у браузері адресу www.widgets.yandex.ua.
  • Клікнути на посилання N віджетів для вашого міста в регіональному блоці на головній сторінці Яндекса.
  • Клікнути зверху головної сторінки Яндекса на посилання Персональні налаштування, потім Додати віджет.
  • Клікнути зверху головної сторінки Яндекса на посилання Персональні налаштування, потім Налаштувати Яндекс, а потім на зелену кнопку + Додати новий віджет. У цьому режимі віджети можна додавати, міняти місцями та видаляти (не забувайте після всіх змін натискати на кнопку Зберегти у правому верхньому куті сторінки).

Встановлення віджетів

Для встановлення віджета з Каталогу клікніть на його назву або ілюстрацію та натисніть на кнопку Залишити — він збережеться на головній сторінці. Зверніть увагу: сторінка може виглядати по-різному залежно від того, авторизувалися ви на Яндексі чи ні.

Жоден віджет не потрапить на вашу сторінку без вашої згоди.

Посилання на встановлення віджетів є не лише в Каталозі — як і будь-яке інше, ви можете отримати його в електронному листі, побачити на сайті або у блозі.

Поділитися посиланням на віджет

Щоб надіслати посилання на віджет, уже встановлений у вас на головній сторінці, наведіть на нього курсор. Через секунду в його правому верхньому куті з'явиться посилання ще. Клікніть на нього і потім виберіть Поділитися віджетом. Скопіюйте посилання з вікна, що відкрилося, та надішліть його будь-яким зручним способом. У тому ж вікні є кнопки для розміщення посилання в соціальних мережах (ВКонтакте та Facebook) і блогах (Я.ру і Twitter).

Другий спосіб: знайдіть віджет у Каталозі, клікніть на нього правою кнопкою миші та виберіть Копіювати посилання. Після цього ви можете надіслати його звичним способом.

Переміщення та налаштування віджетів

Клікніть зверху головної сторінки Яндекса на посилання Персональні налаштування, потім Налаштувати Яндекс і переміщуйте блоки, утримуючи ліву кнопку миші. Після завершення всіх налаштувань натисніть кнопку Зберегти у правому верхньому куті сторінки.

У режимі редагування сторінки віджети можна переміщувати та налаштовувати.

Налаштувати віджет, якщо в нього є налаштування, можна двома способами:

1. Наведіть курсор на віджет. Через секунду в його правому верхньому куті з'явиться посилання ще. Клікніть на нього і потім виберіть Налаштувати. Зазначте потрібні параметри та натисніть кнопку ОК.

2. Клікніть зверху головної сторінки Яндекса на посилання Персональні налаштування, потім Налаштувати Яндекс. Клік на позначку у вигляді шестірні відкриває вікно налаштувань віджета. Після завершення всіх налаштувань натисніть кнопку Зберегти у правому верхньому куті сторінки.