Конструктори віджетів

Конструктори в Кабінеті розробника спрощують розробку віджетів для головної сторінки Яндекса. Серед них є як зовсім прості, що не вимагають спеціальних знань, але й не дають при цьому великої кількості можливостей, так і «професійні», які надають розробнику повну свободу дій.

Зверніть увагу: перед початком роботи з конструкторами вам потрібно авторизуватися (чи зареєструватися) на Яндексі.

Швидкий старт

Конструктор для створення віджета лише за допомогою JavaScript і HTML. Вам не потрібний хостинг — усі дані зберігаються на наших серверах. Властивості віджета можна зазначити, просто заповнивши поля форми конструктора.

RSS

Зручний спосіб зробити віджет, якщо на вашому сайті є RSS-потік. Зокрема, цей конструктор добре підходить для новинних стрічок. У віджеті можуть відображатися не лише тексти, але й ілюстрації.

iFrame

Дозволяє реалізувати у віджеті будь-яку функціональність — ви можете використовувати будь-які framework 'и, роботу з базами даних і cookies — тобто все те, що ви використовуєте під час розробки повноцінного сайту. В цьому випадку вам потрібний свій хостинг для зберігання даних.

XHTML

XHTML-конструктор дозволяє створити звичайний iFrame, використовуючи стандартні віджетні налаштування через Widget API.

Конструктор фотовіджетів

Дозволяє робити гарні віджети на основі RSS-потоку, що містить фотографії. Під час створення можна зазначати параметри, які впливають на зовнішній вигляд віджета. Наприклад, показувати користувачу задану кількість фотографій або слайд-шоу.