Браузер (класичний iнтерфейс)
Рекомендації у браузері

Про класичний Яндекс.Браузер

Зручний пошук

Вводьте в Розумний рядок пошукові запити, адреси або назви сайтів. Уточнити запит допоможуть підказки. Відповіді на прості запитання (наприклад, про висоту Евересту) ви побачите, не переходячи до результатів пошуку.

Надійний захист

У браузері розроблено систему активного захисту . Вона перевіряє завантажувані файли на віруси, попереджає про небезпечні та шахрайські сайти, захищає підключення до громадських мереж Wi-Fi та паролі.

Швидкий браузер

У разі повільного з'єднання з інтернетом автоматично вмикається режим Турбо, який прискорює завантаження сторінок, стискає потокове відео й економить трафік.

Синхронізація пристроїв

  • Встановіть Яндекс.Браузер на свій смартфон та планшет і синхронізуйте їх із комп'ютером. Після цього ваші закладки, вкладки, історія та налаштування будуть доступні на будь-якому із цих пристроїв і не зникнуть, навіть якщо він зламається.
  • Після синхронізації вам не доведеться вручну набирати номери телефонів, знайдені на сайтах. Натисніть на номер телефону, знайдений у браузері на комп'ютері, і смартфон набере його сам.

Персональні налаштування

  • Перенесіть улюблені закладки, історію та налаштування з іншого браузера, встановленого на комп'ютері.
  • Розширюйте можливості браузера за допомогою доповнень і програм. Браузер дозволяє встановлювати доповнення лише з перевірених джерел і регулярно перевіряє їх автентичність.
  • Змінюйте зовнішній вигляд браузера, вибравши попередньо встановлене тло або завантаживши своє зображення.
  • Розмістіть на Табло добірку посилань на улюблені сторінки, щоб переходити на них одним натисненням. Іноді потрібна вам інформація розміщується просто на Табло: віджети соціальних мереж уміють відображати кількість непрочитаних сповіщень і запитів у друзі, віджети сервісів Яндекса — актуальну інформацію (наприклад, про погоду або затори).

Перегляд файлів і читання книг

  • Читайте книжки і документи просто у браузері, відкривши їх з інтернету або локально. Крім pdf браузер уміє читати файли формату docx, pptx, rtf, fb2 і epub.
  • Прослуховуйте у браузері аудіофайли, переглядайте зображення та відеофайли.