Браузер (класичний iнтерфейс)
Рекомендації у браузері

Режим Турбо

У разі повільного з'єднання з інтернетом у браузері вмикається режим Турбо. Він допомагає прискорити завантаження сторінок і зекономити ваш трафік.

Сторінки завантажуються швидше завдяки скороченню обсягу даних: вміст сторінки стискається на серверах Яндекса і потім передається у браузер, а «важкі» елементи сторінки (наприклад, мультимедіа) не завантажуються зовсім.

Особливості роботи Турбо

За замовчуванням режим Турбо вмикається автоматично, якщо швидкість завантаження стає нижчою ніж 128 Кбіт/с. При цьому у правій частині Розумного рядка з'являється значок Турбо . Коли швидкість стає вище 512 Кбіт/с, режим Турбо вимикається і значок зникає.

Примітка. Ви також можете увімкнути або вимкнути Турбо у постійному режимі в Налаштуваннях.

При включеному режимі Турбо браузер блокує деякі елементи сторінки, у тому числі мультимедіа. Замість них відображається спеціальна заглушка.

Щоб завантажити заблокований вміст, натисніть на цю заглушку. Щоб завантажити всі заблоковані елементи сторінки, натисніть на значок Турбо , а потім натисніть на кнопку Показати все.

Стиснення відео

У режимі Турбо браузер також може стискати відео, яке відтворюється під час натискання на заглушку. Стиснуте відео дозволить вам зекономити додатково до 70% трафіку, але якість відео погіршиться. Потреба у стисненні відео встановлюється у Налаштуваннях.

Щоб вимкнути стиснення відео для конкретної сторінки, натисніть на значок Турбо , а потім у вікні, що відкрилося, натисніть на кнопку Вимкнути.

Налаштування

Порада. Щоб перейти до налаштувань швидше, натисніть значок
[no-highlight[

У правому верхньому куті вікна браузера

]no-highlight]
Турбо . У вікні, що відкрилося, натисніть на кнопку Налаштувати.

Ви можете змінити налаштування для режиму Турбо:

 1. Натисніть на кнопку
  [no-highlight[

  У правому верхньому куті вікна браузера

  ]no-highlight]
    Налаштування.
 2. У нижній частині сторінки Налаштування натисніть на кнопку Показати додаткові налаштування.

 3. У блоці Турбо визначте параметри режиму.

  Докладніше

  ОпціяОпис
  Автоматично вмикати у разі повільного з'єднанняУ цьому режимі браузер працює за замовчуванням.
  Завжди увімкненийРежим Турбо ввімкнено постійно, у правій частині Розумного рядка відображається значок . У разі високої швидкості з'єднання з інтернетом режим Турбо може уповільнити завантаження сторінок.
  ВимкненийРежим Турбо вимкнено. У разі повільного з'єднання з інтернетом у Розумному рядку відображається значок (рекомендовано увімкнути режим Турбо).
  Повідомляти про зміну швидкості з'єднанняУвімкніть цю опцію, якщо ви хочете бачити повідомлення браузера про зміни швидкості з'єднання і про режим Турбо.
  Стискати відеоУвімкніть цю опцію, якщо ви хочете переглядати у режимі Турбо стиснуте відео.

режим Турбо
стискання відео
налаштування Турбо
прискорення у разі повільного інтернету
скорочення трафіку