Браузер (класичний iнтерфейс)
Рекомендації у браузері

Встановлене доповнення вимикається

Деякі розробники створюють доповнення, які поширюють шкідливе ПЗ або показують користувачам спливаючі вікна, миготливі банери й іншу нав'язливу рекламу. Тому у Яндекс.Браузері дозволено встановлення лише з магазинів Chrome Web Store і Opera Add-ons, у яких доповнення проходять перевірку.

Обмеження. Перевірка доповнень здійснюється тільки у Windows.

Якщо ви встановлюєте доповнення з іншого сайту, браузер вимкне його одразу ж після встановлення і повідомить про це. Якщо ви довіряєте джерелу, ви можете увімкнути доповнення на один сеанс, натиснувши на посилання Увімкнути у лівому нижньому куті діалогу:

Примітка. Якщо ви не хочете вмикати доповнення щоразу під час запуску браузера, зверніться до розробників доповнення із проханням викласти його в інтернет-магазин Chrome Web Store або Opera Add-ons. Якщо ви самі створили доповнення, викладіть його в інтернет-магазин, а потім встановіть звідти.

Коли ви натискаєте в діалоговому вікні на кнопку OK, доповнення з недовіреного джерела вимикається. Якщо ви пізніше захочете увімкнути доповнення, ви зможете зробити це в налаштуваннях браузера:

  1. Натисніть на кнопку
    [no-highlight[

    У правому верхньому куті вікна браузера

    ]no-highlight]
      Доповнення.
  2. Встановіть перемикач у положення Увімк. для потрібного доповнення.