Браузер (класичний iнтерфейс)
Рекомендації у браузері

Protect: блокування небезпечних сторінок

Увага! Вбудований у браузер механізм перевірки здатний застерегти вас від відвідування небезпечного сайту або завантаження шкідливого файлу. Але він не гарантує абсолютний захист від сучасних комп'ютерних загроз. Для повнішого захисту використовуйте разом із Protect професійні антивірусні продукти.

Зловмисники поширюють шкідливі програми, які, проникнувши у комп'ютер, заважають його роботі, викрадають, спотворюють або видаляють інформацію. Шкідливе ПЗ може проникнути у комп'ютер через змінний носій інформації або через інтернет.

Браузер попереджає вас під час відкриття небезпечних сторінок. Адреси таких сторінок зберігаються у спеціальній базі даних, яка поповнюється як Яндексом, так і нашими партнерами.

Блокування сторінок, які поширюють зловмисне ПЗ

Деякі сторінки в інтернеті поширюють шкідливе ПЗ. Тому, перш ніж відкрити сторінку, браузер перевіряє її наявність у своїй базі даних небезпечних ресурсів. Виявлені у базі даних сторінки блокуються.

Якщо у сторінки є збережена копія, ви можете перейти на неї, натиснувши на кнопку Безпечна копія. При цьому небезпечні елементи сторінки буде заблоковано.

Ви можете проігнорувати попередження і відвідати сайт із небезпечним вмістом.

Увага! Ми наполегливо рекомендуємо вам не відвідувати сайт із небезпечним вмістом. Шкідливий код може заразити ваш комп'ютер або надати зловмисникам доступ до вашої особистої інформації.

Вимкнення захисту

Увага! Щоб вимкнути перевірку сайтів, потрібно вимкнути захист від шкідливих сайтів і програм у браузері. Ми рекомендуємо вам цього не робити.

Щоб вимкнути захист від шкідливого ПЗ:

 1. Натисніть на кнопку
  [no-highlight[

  У правому верхньому куті вікна браузера

  ]no-highlight]
    Налаштування.
 2. У нижній частині сторінки Налаштування натисніть на кнопку Показати додаткові налаштування.

 3. У блоці Захист особистих даних вимкніть опцію Увімкнути захист від шкідливих сайтів і програм.
 4. Перезапустіть браузер, щоб зміни почали діяти.
захист від вірусів
перевірка файлів на віруси
перевірка сторінок на віруси