Рубрики

Розваги

Сайтів: 3 124
Сортування
 1. «ВКонтакті» — соціальна мережа

  vk.comСНД
  Пошук людей за їхніми захопленнями, місцем навчання й роботи, персональними даними та ін. Можливість вступати в групи за інтересами, прослуховувати музику й дивитися фільми онлайн.
  ТІЦ: 25000
 2. Google+ — соціальна мережа

  plus.google.com
  Можливість створювати кола спілкування, розміщувати записи і фотографії та ділитися ними з друзями, родичами, колегами тощо, спілкуватися в груповому чаті та проводити відеозустрічі, грати.
  ТІЦ: 18000
 3. «Instagram» — соціальна мережа

  www.instagram.com
  Програма обміну фотографіями та відеозаписами, що дозволяє знімати й застосовувати до них фільтри, а також поширювати їх в низку інших соціальних мереж.
  ТІЦ: 8800
 4. «Публічні люди» — журнал про знаменитостей

  Матеріали свіжого номера і архівні публікації про відомих політичних, суспільних і культурних діячів. Інформація про підписку на друкарську і електронну версію журналу.
  ТІЦ: 5000
 5. «Бульвар Гордона» — тижневик світської хроніки

  bulvar.com.uaУкраїна
  Матеріали свіжого номера (останні події зі світу шоу-бізнесу України, інтерв'ю й статті про зірок естради, мистецтва, політики, науки, спорту). Архів випусків з 2004 року. Відомості про підписку.
  ТІЦ: 4800
 6. «Однокласники.ru» — соціальна мережа

  ok.ruСНД
  Розважальна соціальна мережа для спілкування з друзями, перегляду фільмів і серіалів, прослуховування музики та багато іншого.
  ТІЦ: 2600
 7. «Щоденник» — шкільна освітня мережа

  shodennik.uaУкраїна
  Можливість складати розклади уроків, вести електронний журнал або щоденник, складати звіти про виконання домашніх завдань, налаштовувати шкільний сайт тощо. Запит на підключення.
  ТІЦ: 2500
 8. «Парк Київська Русь» — центр культури та історії

  Проведення екскурсій, середньовічних розваг, організація свят, прокат костюмів та ін. послуги. Віртуальний тур. Календар заходів парку. Фото- та відеогалерея. Контакти, схема проїзду.
  ТІЦ: 2000
 9. «Grenka» — інтернет-магазин ігор й подарунків

  Продаж ігор для РС і приставок, книг, подарунків, іграшок тощо. Онлайн-пошук подарунків за ціною, брендом, характеристикам тощо. Умови доставки; способи оплати. Акції магазину. Огляди ігрових новинок.
  ТІЦ: 1100
 10. «Bambook.com» — інтернет-магазин

  bambook.comУкраїна
  Анотований каталог художньої, наукової, дитячої та іншої літератури. Ціни. Умови доставки. Інформація про оплату.
  ТІЦ: 1100