Рубрики

Довідки

Сайтів: 870
Сортування
 1. «Gismeteo.ua» — погода від Фобос в Україні

  www.gismeteo.uaУкраїна
  Детальний прогноз погоди: температура, опади, тиск, сила вітру, геомагнітна обстановка. Прогнози від 1 до 10 днів.
  ТІЦ: 15000
 2. «Укрзалізниця»

  Карта залізниць. Описи українських залізниць: керівництво, структура управління, історія. Розклади руху поїздів. Ціни та тарифи. Правила перевезень. Онлайн-бронювання квитків.
  ТІЦ: 13000
 3. «Автолюкс» — транспортна компанія

  autolux.uaУкраїна
  Надання послуг пасажирських перевезень, експрес-доставки вантажів та пошти та ін. Ціни. Калькулятор вартості доставки. Розклади рейсів. Форма для онлайн-бронювання квитків. Контакти.
  ТІЦ: 9100
 4. «All.biz» — каталог товарів і послуг

  kiev.all.bizУкраїна
  Тематичний і регіональний класифікатор підприємств, товарів і послуг в країнах світу. Підтримка експорту продукції на різних мовах. Онлайн-перекладач. Календар виставок. Курси валют.
  ТІЦ: 7600
 5. «Википедия» — версія енциклопедії російською мовою

  ru.wikipedia.orgСНД
  Пошук за статтями вільної універсальної енциклопедії, написаних російською мовою. Вибрані статті, цікаві факти, поточний день в історії, посилання на тематичні портали і споріднені проекти.
  ТІЦ: 6600
 6. Міністерство інфраструктури України

  mtu.gov.uaУкраїна
  Структура та діяльність міністерства; галузі транспорту. Нормативно-правові акти з безпеки на транспорті; правила внутрішніх і міжнародних перевезень. Новини, транспортні події. Контакти.
  ТІЦ: 6200
 7. Яндекс.Карти

  yandex.ua/mapsУкраїна
  Схематичні й супутникові карти міст Росії, України, Казахстану та ін. країн. Пошук фрагмента карти за міською адресою або назвою населеного пункту. Відображення заторів, панорам вулиць та ін.
  ТІЦ: 4700
 8. Державна служба автомобільних доріг України

  ukravtodor.gov.uaУкраїна
  Керівництво, графік прийому громадян, структура служби. Карти доріг України. Фінансові звіти підвідомчих компаній. Нормативно-правові документи. Пропозиції інвесторам та ін.
  ТІЦ: 4600
 9. Український гідрометеорологічний центр

  meteo.gov.uaУкраїна
  Погода на метеорологічних станціях України (карта, таблиця). Прогноз за областями. Гідрологічний прогноз і агрометеорологічні висновки. Знімки з супутника.
  ТІЦ: 3900
 10. «Wizz air» — авіакомпанія

  wizzair.comУкраїна
  Розклади рейсів і вартість квитків. Онлайн-бронювання авіаквитків, готелів і прокат авто. Правила здійснення замовлення. Умови перевезень. Огляд літаків компанії. Дисконтна програма.
  ТІЦ: 3700